Piankę poliuretanową używamy do uszczelniania okien, drzwi itp. Po skończonej pracy, nadmiar pianki należy odciąć. Kiedy to już zrobisz to przesmaruj piankę silikonem w miejscach w których była odcinana. Dzięki temu uszczelnisz dodatkowo "pory" pianki.
PAMIĘTAJ O TYM USZCZELNIAJĄC OKNA!
# naprawa i remont
# okna
# drzwi
# pianka
# poradnik
# remonty
# trik
Pamiętaj o zabezpieczeniu DRZWI samochodu na ZIMĘ!
Krzysztof
16.10.2016
PAMIĘTAJ O TYM podczas remontu!
Krzysztof
17.02.2016
PAMIĘTAJ O TYM PO REMONCIE!
Krzysztof
24.03.2016
Pamiętaj o tym jeżeli remontujesz mieszkanie.
Krzysztof
16.06.2016
PAMIĘTAJ O TYM piorąc firanki!
Krzysztof
23.01.2016