Jeżeli często masz problemy z wyjęciem ciasta z formy to natłuść formę i włóż ją na 10 minut do lodówki! Dopiero po tym czasie wypełnij formę ciastem i włóż do piekarnika! W lodówce forma się troszeczkę skurczy, a w czasie pieczenia rozszerzy! Dzięki temu po upieczeniu wyjmiesz ciasto bez problemu!
WYKORZYSTAJ TO robiąc ciasto!
# ciasto
# poradnik
# forma
# kuchnia
# trik
WYKORZYSTAJ TO robiąc polewę!
Krzysztof
14.02.2016
WYKORZYSTAJ TO podczas smażenia naleśników!
Krzysztof
05.03.2016
Wykorzystaj to jeżeli robisz NALEŚNIKI!
Krzysztof
11.05.2016
Wykorzystaj ten trik podczas WYPIEKÓW!
Krzysztof
11.05.2016
WYKORZYSTAJ TO jeżeli używasz książki kucharskiej!
Krzysztof
22.02.2016