Jeżeli używasz poczty elektronicznej to pewnie zdarzyło Ci się wysłać wiadomość, której jeszcze nie skończyłaś pisać. Aby tego uniknąć najlepiej napisz cały tekst, a dopiero na końcu przed wysłaniem wpisz odbiorcę! Dzięki temu unikniesz przypadkowego wysłania wiadomości!
Jeżeli piszesz maile to wykorzystaj to!
# elektronika
# dom
# poradnik
# trik
WYKORZYSTAJ TEN SPOSÓB!
Krzysztof
10.02.2016
WYKORZYSTAJ to w szkole!
Krzysztof
09.02.2016
WYKORZYSTAJ ten sposób!
Krzysztof
11.02.2016
Wykorzystaj to jeżeli często o czymś ZAPOMINASZ!
Krzysztof
27.04.2016
WYKORZYSTAJ to jeżeli segregujesz śmieci!
Krzysztof
23.02.2016