- Czas gotowania: 5 min
- Czas przygotowania: 5 min
Składniki
-
czarna herbata,
-
łyżeczka miodu,
-
plasterek cytryny,
-
plasterek pomarańczy,
-
3-4 goździki,
-
laska cynamonu.
Przepis
Zaparzamy herbatę (jak lubimy, ja wolę słabsze), dodajemy miód (tak wiem nie powinno się słodzić gorącej herbaty miodem, bo traci właściwości, tak wiem nie należy pić herbaty z cytryną, ale jak to połączenie smakuje...cudownie...:) Następnie dodajemy plasterek cytryny i pomarańczy (możemy przeciąć na pół jak są za duże i nie mieszczą się w kubku/szklance). Na koniec wrzucamy laskę cynamonu. Wyciskamy soki z cytrusów, mieszamy...Herbata jest idealna na te szare, deszczowe i zimne wieczory!