Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy? Kieruj się znakiem zodiaku!

Patrycja
Horoskopy
18.05.2020 22:39
Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy? Kieruj się znakiem zodiaku!

Znaki zodiaku mogą wiele podpowiedzieć o danej osobie, jej zachowaniu, osobowości i cechach charakteru. W oparciu o to, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy, przygotowaliśmy listę prezentów, które wyjątkowo pasują do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiedni upominek na nadchodzący Dzień Mamy.

Zdjęcie Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy, zgodnie z jej znakiem zodiaku? #1

Baran

Ambitny, ceni sobie ciągły rozwój. Jest aktywny, nie lubi stać w miejscu. Idealnym prezentem dla tego znaku będzie praktyczny upominek, jak kalendarz, notatnik lub nowa książka. Możesz wybrać też coś związanego ze sportem, np. karnet na siłownię, akcesoria do ćwiczeń czy voucher na coś bardziej ekstremalnego, jak lot balonem, skok na bungee lub przelot paralotnią.

Byk

Jest stabilny, nie lubi zmian, ceni sobie harmonię i spokój. Doceni praktyczny prezent, który będzie mógł przez długi czas podziwiać. Wybierz coś do dekoracji domu, np. wazon, świeczkę lub eleganckie ramki na wasze wspólne zdjęcia.

Zdjęcie Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy, zgodnie z jej znakiem zodiaku? #2

Bliźnięta

Spontaniczne, bardzo towarzyskie i otwarte na innych. Lubią spędzać czas w gronie przyjaciół, więc wybierając prezent, warto wybrać taki, który przyda się w towarzystwie. Wybierz grę planszową, zestaw do fondue lub dzbanek do grzanego wina.

Rak

Często się martwią i stresują wieloma rzeczami, bywają lękliwe, nerwowe i pełne obaw. Spraw mu prezent, który pozwoli oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o problemach. Może być to wyjście do kina, teatru, czy zaproszenie na masaż albo do SPA.

Zdjęcie Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy, zgodnie z jej znakiem zodiaku? #3

Lew

Bywa zapatrzony w siebie i próżny. Lubi czuć się wyjątkowo i być podziwiany przez innych. Na pewno ucieszy się z odrobiny luksusu, śmiało możesz sprawić mu biżuterię lub zaprosić na kolację do eleganckiej restauracji.

Panna

Pedantyczna i uporządkowana, intelektualistka, która lubi wszystko mieć pod kontrolą. Doceni nową książkę, płytę lub zaproszenie do kina czy teatru. Dba o swoje zdrowie i urodę, więc kosmetyki, czy wejście na masaż, będzie trafionym prezentem.

Waga

W swoim życiu dąży do zachowania równowagi i osiągnięcia harmonii oraz spokoju. Zajęcia jogi lub pilatesu będą czymś, co na pewno jej się spodoba. Możesz sprawić jej też jakiś praktyczny drobiazg do mieszkania.

Zdjęcie Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy, zgodnie z jej znakiem zodiaku? #4

Skorpion

Wnikliwy, lubi analizować i poznawać nowe rzeczy. Wspólne wyjście do Escape Roomu będzie świetnym pomysłem. Możesz podarować jej też nową książkę, doceni dobry thriller i wciągający kryminał.

Strzelec

Lubi spędzać czas aktywnie i w grupie, więc na pewno ucieszy się z prezentu, który będziecie mogli wykorzystać razem. Wspólne wyjście do kina, na kolację lub wycieczka w góry, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Koziorożec

Wymagający od siebie, ambitny, przestrzega reguł i zasad. Lubi uporządkowane, spokojne życie, ucieszy się z nowej książki, płyty lub gry planszowej. Doceni też pięknie pachnące perfumy lub zestaw pielęgnacyjnych kosmetyków.

Zdjęcie Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy, zgodnie z jej znakiem zodiaku? #5

Wodnik

Ceni sobie wolność i niezależność, lubi oryginalne, niepowtarzalne upominki. Postaw na ciekawy gadżet: bezprzewodowy głośnik, nowe słuchawki lub wciągającą grę.

Ryby

Bardzo wrażliwe, cenią sztukę i doznania estetyczne. Wspólne wyjście do muzeum, galerii, czy na nową sztukę do teatru, może zaspokoić ich potrzeby. Płyta z relaksującą muzyką, ciekawa książka lub obraz, na pewno się spodobają.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną