Dlaczego starsze kobiety podobają się młodszym mężczyznom? 3 najważniejsze cechy

Patrycja
Związki
05.03.2020 21:56
Dlaczego starsze kobiety podobają się młodszym mężczyznom? 3 najważniejsze cechy

Powszechnie mówi się, że mężczyźni wolą młodsze kobiety, natomiast kobiety częściej wybierają starszych partnerów. Jednak nie zawsze pary dobierają się według tego wzorca, a miłość czasem łączy zupełne przeciwieństwa. Sprawdź, dlaczego mężczyźni wybierają starsze partnerki i co ich w nich najbardziej pociąga!

Zdjęcie Co mężczyźni widzą w starszych kobietach? 3 zachowania, które ich urzekają. #1

Starsze partnerki są niezależne

Mężczyźni często wybierają starsze partnerki, ponieważ cenią ich niezależność i samodzielność. W tym wieku kobiety mają już ugruntowaną pozycję zawodową, ich kariera jest w rozkwicie, najczęściej mają stabilną sytuację finansową, nierzadko własne mieszkanie i samochód. Wiedzą czego chcą od życia i w pełni z niego korzystają. Bardziej skupiają się na sobie, nie zawłaszczają dla siebie mężczyzny, traktując go jako dodatek i uzupełnienie swojego życia.

Świadome własnych zalet

Starsze kobiety są bardziej świadome swoich mocnych stron i atutów. Dzięki dojrzałości i nabytej życiowej mądrości, nie tracą czasu na rywalizację i porównywanie się z młodszymi kobietami. Są bardziej stabilne emocjonalnie. Znają swój charakter i potrzeby własnego ciała, dzięki czemu otwarcie o nich mówią. Często dzięki temu są bardziej otwarte i odważne w sferze seksualnej, wiedzą jak sprawić przyjemność sobie i partnerowi.

Zdjęcie Co mężczyźni widzą w starszych kobietach? 3 zachowania, które ich urzekają. #2

Doceniają młodszych partnerów

Dojrzałe kobiety, wiążąc się z młodszymi mężczyznami, nie pragną stałego związku i założenia rodziny. Doceniają swoich partnerów, wybierają ich świadomie, nie sugerując się presją otoczenia. Traktują ich jako życiowych towarzyszy, a w relacjach stawiają na wzajemne korzyści, szczęście i dobrą zabawę. Wiedzą czego chcą od związku i potrafią po to sięgnąć, jednocześnie są na tyle samodzielne i pewne siebie, że potrafią bez żalu zakończyć relację, która nie jest dla nich odpowiednia.

Zdjęcie Co mężczyźni widzą w starszych kobietach? 3 zachowania, które ich urzekają. #3

W relacjach międzyludzkich nie ma żadnych reguł, dotyczących dobierania się w pary. Uczucie może dopaść każdego, niezależnie od wieku, a wiele historii pokazuje, że związki młodszych mężczyzn ze starszymi kobietami są szczęśliwe i pełne miłości.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną