Uczestniczka “Top Model” ujawni listę gwiazd kupujących u niej NATURALNE FUTRA!


                    Uczestniczka “Top Model” ujawni listę gwiazd kupujących u niej NATURALNE FUTRA!
17Gru

Justyna Pawlicka brała udział w programie “Top model”. Choć odpadła dopiero w 12.odcinku, nie zrobiła zawrotnej kariery jako modelka. Nie oznacza to jednak, że słuch o niej zaginął. Zajmuje się bowiem sprzedażą prawdziwych futer, za co krytykuje ją duża część społeczeństwa i show biznesu. Z tego właśnie względu, Pawlicka ma zamiar ujawnić listę gwiazd, które kupują u niej futra.

Uczestniczka “Top model” otworzyła jakiś czas temu firmę, która produkuje odzież z naturalnych futer z norek, płaszcze z lisów, kurtki bomberki z futrzanymi dodatkami, a nawet swetry z wełny alpaki, wzbogacone o kołnierz z lisa polarnego. Joanna Krupa nazwała ją “diabłem w ludzkim ciele”.

Justyna Pawlicka jednak nie przejmuje się krytyką i ma zamiar opublikować listę znanych nazwisk, które noszą prawdziwe futra. Jak sama twierdzi, takich osób w show biznesie jest naprawdę sporo.

- Mam przygotowaną taką listę, niebawem ją ujawnię, bo są to bardzo znane nazwiska. Troszeczkę jest w tym wszystkim hipokryzji, bo ludzie przez to, że boją się krytyki, nie potrafią wyrazić siebie. Gdzieś w to wszystko wdał się fałsz. To mnie denerwuje, to jest jakaś gra, groteska. Ludzie na siłę próbują pokazać, że są fit, że są zdrowi, a tak naprawdę rzeczywistość jest troszeczkę inna. To wstrząśnie naszym show-biznesem. Dlatego do świąt się z tym wstrzymuję. - mówi Pawlicka w rozmowie z Jastrząbpost.pl

Niedoszła modelka uznaje, że bardziej niż los zwierząt, martwią ją warunki, w jakich muszą pracować dzieci w krajach azjatyckich. Pawlicka twierdzi też, że naturalne futra noszą nawet te gwiazdy, które publicznie twierdzą, iż sięgają tylko po te syntetyczne. Zapowiada się więc spora afera już w 2020 roku.
następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja