Jak wygląda dzisiaj “Xena: wojownicza księżniczka”? Ma 51 lat i wciąż zachwyca

Jak wygląda dzisiaj “Xena: wojownicza księżniczka”? Ma 51 lat i wciąż zachwyca
05Cze

Popularny kiedyś serial “Xena: wojownicza księżniczka” nie jest już emitowany. Jego bohaterka, uważana kiedyś za sekmombę wciąż zachwyca swoją urodą, a jej Instagram jest popularny na całym świecie. Lucy Lawless ma dziś 51 lat.

Serial po raz pierwszy został wyemitowany w Polsce w 1995 roku. Od tamtej pory “Xena” gościła w domach Polaków regularnie. Oprócz Xeny, z serialu doskonale pamiętamy też Garielę (Renée O’Connor), czy Joxera (Ted Raimi).

Lucy Lawless ma trójkę dzieci: jedną córkę o imieniu Daisy i dwóch synów Juliusa i Judaha.

Innym, tematycznie podobnym do “Xeny” serialem emitowanym w tamtym czasie był popularny “Herkules”. Powstał potem film o tym samym tytule. Również w tej produkcji Lucy Lawless brała udział.

Dziś Xena i Herkules wyglądają tak:A co z piękną Gabrielą?

Renée O’Connor rozpoczęła swoja karierę w 1989 roku w serialu “Opowieści z krypty”. Serial ten w tamtym okresie był idealną rozrywką dla osób, które lubowały się w horrorach. Największą sławę przyniosła jej jednak rola w “Xenie”. A za najciekawszy moment z jej udziałem uważa się ten, w którym dochodzi do pocałunku z główną bohaterką serialu.

Dziś Renée O’Connor ma 48 lat, a jej kariera aktorska ma się dobrze. Aktorka ma również dwójkę dzieci: syna Milesa Williama Muira oraz córkę Iris Surę O’Connor.

Co ciekawe, Lucy i Renée wciąż jeżdżą po świecie i spotykają się z fanami serialu. Kilka miesięcy temu odbyło się spotkanie z ich udziałem, gdzie rozmawiały z dziennikarzem o ich karierach oraz losach, jakie je spotkały po zakończeniu emisji serialu.

View this post on Instagram

Thank you!!!! #xenitesforever

A post shared by Renee O'Connor (@realreneeoconnor) on

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja