Nowa edycja Projekt Lady: “Ja pie***lę! Chyba zdechnę”. Poznaj nowe uczestniczki


                    Nowa edycja Projekt Lady: “Ja pie***lę! Chyba zdechnę”. Poznaj nowe uczestniczki
21Maj

Wczoraj wyemitowany został pierwszy odcinek czwartej edycji popularnego programu “Projekt Lady”. Mieliśmy okazję poznać nowe uczestniczki, które z edycji na edycję okazują się być dziewczynami z coraz większymi problemami. Kto zabłysnął wczoraj?

Spośród 13 zbuntowanych, młodych kobiet, kilka zwróciło naszą uwagę najbardziej

Agata Mielcarz

Zdjęcie Nowa edycja Projekt Lady: “Ja pie***lę! Chyba zdechnę”. Poznaj nowe uczestniczki #1

Agatę pożegnała zrozpaczona matka. W programie wyznała:

“Czasami jest mi trudno pogodzić się z tym, że własne dziecko może tak postępować z własną matką, ale co mogę poradzić. Nie każdy ma dobre dziecko. Boję się, że Agata się stoczy.” - mówiła matka płacząc.

Ta młoda dziewczyna, ubierająca się jak chłopak, zaraz po wejściu do busa, których miała dojechać na miejsce kręcenia programu otworzyła szampana. Lubi pić alkohol i dobrze się bawić. Jej wulgarne zachowanie poskutkowało tym, że musiała jako jedna z pierwszych uczestniczek objąć poranny dyżur w stołówce.

Na danie zaserwowane jej na kolację zareagowała:

“Ja pie***lę! To wygląda jak g*wno.”Dominika Więcek

Dominika była drugą dziewczyną, która objęła dyżur w stołówce. Wydaje się być dziewczyną z poczuciem humoru. Wyznała Pani Irenie, że uwielbia oglądać memy z nią w roli głównej. Przeklinała przy stole i wszędzie było jej pełno.

Laura Wawrzynowicz

Dziewczyna ma swój styl, dość wulgarny. Lubi pokazywać ciało. Jak sama mówi:

“Chciałaby coś osiągnąć, ale nie wie co”.

Cztery razy musiała ubierać mundurek, aby jej wygląd został zaakceptowany.W programie poznaliśmy też Ukrainkę, która zarabia na życie tańcząc w klubach, kilka “damulek” oraz “babochłopów” - jak same siebie nazywają.

Nowa edycja programu z pewnością będzie mocna! Dziewczyny mają mocne charaktery i nie boją się konfrontacji z mentorkami. Macie już swoją faworytkę?

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja