Tą modelką zachwyciła się Wojciechowska! Co sprawia, że jest taka wyjątkowa?


                    Tą modelką zachwyciła się Wojciechowska! Co sprawia, że jest taka wyjątkowa?
20Maj

Martyna Wojciechowska o kobietach na całym świecie wie więcej, niż my wszyscy razem wzięci. Nie da się ukryć, że to właśnie losy płci pięknej najbardziej inspirują ją do dalszych działań. Martyna na swoim Instagramie umieściła ostatnio zdjęcia wyjątkowej modelki.

Paola France Costa to nowa inspiracja Martyny Wojciechowskiej. Młoda, piękna kobieta kilka tam temu postanowiła spełnić swoje marzenia o byciu modelką. Poczyniła ogromne starania, aby udało jej się zaistnieć w tym trudnym świecie.

Wszystko układało się zgodnie z planem, aż do 2014 roku. Wtedy właśnie Paola doznała wypadku samochodowego, który spowodował pijany kierowca. Dziewczyna straciła nogę i wszelkie nadzieje na karierę modelki. Bycie top modelką bez nogi nie wchodzi przecież w grę, prawda?

Otóż nie. Kariera Paoli jeszcze bardziej rozkwitła. Dziewczyna nigdy się nie poddała i pomimo niepełnosprawności osiąga swoje cele. Brak jednej kończyny nie przeszkadza jej w realizowaniu kariery modelki.

“Nie chciała, by wypadek i jego konsekwencje powstrzymały ją od spełniania marzeń i posadziły na przysłowiowej kanapie. Na swoim instagramie 25-latka codziennie inspiruje miliony ludzi do walki ze sobą i do tego, by nigdy się nie poddawać #selflove Zajrzyjcie do Niej koniecznie” - pisze Martyna na swoim Instagramie.

Paola Antonini ma obecnie na swoim Instagramie aż 2,6 miliona obserwujących! Każdego dnia umieszcza tam zdjęcia, które są dowodem na to, że “bycie idealnym” to pojęcie względne. Większość z nas pewnie wyobraża sobie w swoich najgorszych snach, że utrata nogi lub ręki to koniec świata. Nic bardziej mylnego. Ta dziewczyna to udowodniła.

Co więcej, Paola wcale nie ukrywa swojej niepełnosprawności. Nie nosi długich spodni, czy sukien, które by to zakrywały. Wręcz przeciwnie. Dumnie eksponuje to, jak wygląda w rzeczywistości, a trzeba przyznać, że wygląda pięknie.

View this post on Instagram

Oi sol ☀️

A post shared by Paola Antonini (@paola_antonini) on

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja