Justyna Żak opowiedziała swoją wersję wydarzeń na Instagramie! Komentuje hejt na Pawła

Justyna Żak opowiedziała swoją wersję wydarzeń na Instagramie! Komentuje hejt na Pawła
10Maj

Wczoraj program Big Brother dobrowolnie opuściła Justyna Żak wraz ze swoim chłopakiem. Po tym wydarzeniu w komentarzach na różnych serwisach pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem jej chłopaka.

Internauci pisali, że Paweł jest toksyczną osobą. Przyszedł tam tylko po to, żeby móc kontrolować swoją dziewczynę, o którą jest chorobliwie zazdrosny. Zdaniem wielu, Justyna bardzo zmieniła się odkąd wszedł do programu i to właśnie z jego powodu nie wytrzymała i opuściła program na własne życzenie.

Ilość negatywnych komentarzy na temat Pawła jest naprawdę spora. Justyna postanowiła nagrać InstaStory, w których zdecydowanie dementuje te oskarżenia.

“Jestem w szoku, jak można ludziom wykręcać afery i domysły totalnie z du*y i z niczego. Jakieś komentarze o domniemanej toksyczności, czy agresji w naszym związku. Paweł nigdy mnie nie skrzywdził i nigdy by mnie nie skrzywdził i każdy kto nas zna dobrze o tym wie. Myślę też, że po mnie widać, że jestem osobą inteligentną, samoświadomą i że w życiu nie byłabym w takiej relacji. A mój stan emocjonalny pod koniec programu był spowodowany tak naprawdę wszystkim innym, poza Pawłem”.

Justyna dodała też, że cieszy się, iż Paweł wszedł do programu Big Brother. Bardzo obawiała się tego, że po wyjściu nikt nie będzie w stanie zrozumieć jej i tego, co tam przeżyła. Dzięki temu, że wszedł tam jej chłopak, mógł się na własnej skórze przekonać, jak jest tam w rzeczywistości i lepiej zrozumieć Justynę.

“Paweł był jedynym powodem dla którego tam przetrwałam jeszcze jeden tydzień i w sumie cieszę się, że to się stało. Miałam takie przeczucie, że jak wyjdę z tego programu to nikt nie zrozumie, bo nikt nie był tam poza innymi uczestnikami, a teraz mam to szczęście, że mam kogoś kto będzie mnie wspierać.”View this post on Instagram

Moje wszystko. 💕 Od dawna mam poczucie, że jestem niesamowitą szczęściarą! Robię to co kocham, mam niesamowitych przyjaciół i rodzinę, mam Was i... Mam Jego! Jeśli ktoś nie zaznał jeszcze prawdziwej miłości pewnie nie zrozumie i uzna to za słodko pierdzącą paplaninę, ale seeerio kiedy ma się przy sobie odpowiednią osobę, osobę, która wyciąga z Ciebie wszystko co najlepsze, ktora zawsze jest za Tobą, która rozśmiesza Cię do łez, z którą nigdy nie kończą Ci się tematy do rozmów i pod koniec dnia od paplania i żartów boli Cię gardło, której otulające Cię ramiona koją każdy smutek to życie jest o tyle łatwiejsze. Mimo że odkąd jesteśmy razem przeszliśmy naprawdę wiele: padający biznes i problemy finansowe, problemy rodzinne, zerwane przyjaźnie to i tak czułam się najszczęśliwsza na świecie mogąc Go wspierać i mieć wsparcie od Niego. Życie bywa trudne. Bywa paskudne, ale mając u boku kogoś komu szczęście daje Twoje szczęście i nawzajem- Ty zaczynasz żyć po to aby dawać z siebie wszystko Tej osobie, świat staje się piękny, doceniasz każdy dzień i chwilę i choćby świat miałby skończyć się jutro to byłabym spokojna i pomyślała: ok, niech będzie i tak dostałam więcej niż kiedykolwiek mogłabym się spodziewać. Kochani, szukajcie szczęścia, szukajcie bratniej duszy, ona na każdego czeka. Nie godzcie się na pół szczęście, nie tkwijcie w relacjach czy pracy tylko z poczucia komfortu i strachu przed nieznanym. Życie jest jedno, wyciśnijcie z niego ile możecie. Ja tak ogromnie cieszę się, że podjęłam kilka odważnych decyzji, które mnie doprowadziły do tego gdzie dziś jestem i co mam i aż czasem boję się, że się obudzę i okaże się, że to był tylko sen, bo mam poczucie, że to całe szczęście, które mnie spotkało nie może być prawdziwe! ❤️

A post shared by 💚 Justyna Żak 💚 (@juszes) on

następna inspiracja
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja