Syn Doroty Szelągowskiej zagra w serialu! W jakiej produkcji go zobaczymy?

Syn Doroty Szelągowskiej zagra w serialu! W jakiej produkcji go zobaczymy?
05Maj

Dorota Szelągowska skradła serca widzów TVN. Nic w tym dziwnego. Każdy kocha oglądać metamorfozy mieszkań i ciekawe pomysły na urozmaicenie naszych wnętrz. Dorota jednak zyskuje jeszcze więcej dzięki swojej osobowości. Niedługo będziemy mogli dodatkowo oglądać jej nastoletniego syna.

Syn Doroty Szelągowskiej, 18-letni Antoni dołączy do ekipy serialu “Na Wspólnej”! - informuje Super Express. Antoni ma wcielić się w rolę chłopaka w swoim wieku. Prawdopodobnie będzie grał kolegę jednego z młodych bohaterów serialu.

Antoni jest synem Doroty Szelągowskiej z jej pierwszego związku. Urodziła go mając 20 lat. Ojciec chłopca nie utrzymywał z nim kontaktu, jednak Antoni miał na kogo liczyć. Dorota w 2013 roku związała się z Adamem Sztabą, który adoptował chłopca. Po dwóch latach związek się rozpadł, ale relacja Sztaby z Antonim nadal ma się dobrze.

Co ciekawe, dwa lata temu Dorota udzieliła wywiadu, w którym nie wyraża aprobaty dla pasji swojego syna, jaką bez wątpienia jest występowanie:

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę (...)” - mówiła w serwisie Pomponik.

Trzymamy kciuki za Antoniego! Jego mama, pomimo obaw, z pewnością będzie z niego dumna.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja