Joanna Mazur dostała niesamowity prezent od nieznajomego! BYŁA W SZOKU (VIDEO)


                    Joanna Mazur dostała niesamowity prezent od nieznajomego! BYŁA W SZOKU (VIDEO)
14Kwi

Joanna Mazur, polska niewidoma lekkoatletka bierze udział w Tańcu z Gwiazdami. W jednym z ostatnich odcinków pokazano, w jakich warunkach mieszka multimedalista olimpijska. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Polaków.Okazało się, że Joanna Mazur mieszka w niewielkim pokoju w jednym z krakowskich internatów, a aby skorzystać z łazienki, musi wychodzić na korytarz. Widzów programu ogromnie poruszyła ta historia. W zaledwie kilka dni zorganizowana została zbiórka pieniędzy dla Joanny Mazur, w której zebrano aż 300 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko.

Joanna Mazur otrzymała nowiutkie mieszkanie!

Znany deweloper Zbigniew Jakubas dowiedział się o historii Joanny od swojej córki. Nie zastanawiając się długo, postanowił podarować Joannie jedno z mieszkań na budowanym obecnie osiedlu przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie.

Zdjęcie Joanna Mazur dostała niesamowity prezent od nieznajomego! BYŁA W SZOKU (VIDEO) #1

"Mam to szczęście, że jako przedsiębiorca w Krakowie buduję nowe osiedle na ulicy Wrocławskiej. Chciałbym teraz powiedzieć, że jestem zaszczycony tym, że mogę wręczyć pani symboliczny klucz do mieszkania, które pani od nas otrzymuje" – powiedział deweloper Joannie Mazur.

"My jako deweloper, a pani nam w tym pomoże, i wierzę, że tak jak szybko pani biega i zdobywała ten mistrzowski medal, tak szybko podejmiemy wspólnie decyzję (...). Jeśli szybko podziałamy, to po wakacjach będzie już pani mieszkała u siebie" – mówił deweloper.

Nowe mieszkanie Joanny będzie mieć kuchnię, łazienkę, salon i piękny taras. Deweloper zaoferował również pomoc w wykończeniu i urządzeniu nowego mieszkania Joanny Mazur.

Lekkoatletka nie kryła ogromnego zaskoczenia i wzruszenia. Całą sytuację może obejrzeć w poniższym filmiku.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja