ZARA - ile się tam zarabia? Możecie się zdziwić!

ZARA - ile się tam zarabia? Możecie się zdziwić!
04Kwi

Zara jest jedną z najpopularniejszych sieciówek z odzieżą w Polsce. Założona jednak została w Hiszpanii. Zara kusi swoich klientów ciekawymi fasonami i oryginalnymi ubraniami, za w miarę niewielkie pieniądze.

Ile można wydać w Zarze każdy wie, ale ile można tam zarobić?


Zdjęcie ZARA - ile się tam zarabia? Możecie się zdziwić! #1

Praca w sklepach odzieżowych

Jakiś czas temu temu głośno było o warunkach pracy w tego typu sklepach. Wiele młodych osób (bo najczęściej takie tam pracują), narzekało na niskie zarobki i ciężką pracę. Inni natomiast twierdzili, że jest to lekka praca w miłej atmosferze.

“Byłam, pracowałam, dostałam umowę na 2 lata i nie polecam, ze względu na politykę firmy czy może bardziej kierowniczek. :-) pot, łzy i mobbing.” - napisała oburzona była pracownica na forum gowork.pl

“Czytam te komentarze i w sumie przecieram oczy ze zdziwienia.

Pracuje w zara dosłownie pare miesięcy, jest to moja pierwsza praca w sieciówce ale nie pierwsza w życiu. Jasne kasa trochę średnia, nie ma szału jak to w sklepie. atmosfera pracy jest naprawdę świetna.” - pisze inna internautka na gowork.plFakty jednak wskazują na to, że rację mają ci drudzy. Praca w Zarze nie musi być męcząca. Grafik można dostosować sobie indywidualnie, dlatego w Zarze najczęściej pracują studenci.

Zdjęcie ZARA - ile się tam zarabia? Możecie się zdziwić! #2

Ile zarabia się w Zarze?Zara to hiszpańska sieć sklepów handlujących odzieżą. Sieć powstała w 1975 roku w La Coruni, posiada obecnie 2700 sklepów w 60 krajach.

Na stronie gowork.pl internauci twierdzą, że w Zarze można zarobić ok. 900 - 1000 zł, pracując na pół etatu. Pracownicy mogą liczyć również na premie naliczane od ilości sprzedanych ubrań. Co więcej, pracownicy posiadają zniżki na ubrania ze sklepu, w którym pracują.Jak wygląda w Zarze dzień próbny?

W jednym z komentarzy internauta opisał, jak wyglądał jego dzień próbny:

Miałem do zrobienia kilka zadań- w tym ułożenie ubrań na stołach, rozniesienie ubrań na miejsca oraz stworzenie dwóch stylizacji (dla młodej dziewczyny i pracującej kobiety). Następnie pytano mnie co myślę na temat danej kolekcji, o to która część sklepu przeznaczona jest dla osób poniżej i powyżej 30r.życia a na koniec kilka pytań o inditex. Następnie krótka rozmowa z kierowniczką-moje wrażenia po tej godzinie, odpowiadała na moje pytania plus jej pytania (dlaczego akurat zara, na którym dziale chciałbym pracować i jaki etat mnie interesuje).

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ