8 urodowych produktów, które pomogą ci w codziennym makijażu.

8 urodowych produktów, które pomogą ci w codziennym makijażu.

Przeważnie rano przed wyjściem do pracy czy szkoły nie mamy za dużo czasu na zrobienie idealnego makijażu, dlatego przygotowaliśmy dla was 8 urodowych produktów, które pomogą wam w szybszym i precyzyjniejszym wykonaniu pięknego makijażu. Dzięki tym gadżetom ułatwisz sobie codzienną rutynę.

Zdjęcie 8 urodowych produktów, które pomogą ci w codziennym makijażu. #1

Poznaj 8 produktów do makijażu:


1.Wałek jadeitowy

Wałek jadeitowy to wynalazek tradycyjnej chińskiej medycyny, który ostatnimi czasy stał się bardzo popularny w krajach Zachodnich. Za jego pomocą wykonuje się masaż całej twarzy, dzięki czemu staje się ona lepiej dotleniona i odżywiona. A substancje Wałek tej jest łatwo dostępny i niedrogi. Masaż jadeitowym wałeczkiem faktycznie działa: poprawia on krążenie krwi i drenaż limfy, zmniejszają się worki pod oczami i opuchlina, zwęża pory i wygładza zmarszczki.

Zdjęcie 8 urodowych produktów, które pomogą ci w codziennym makijażu. #2


2. Szablony do brwi

Gadżet ten jest bardzo pomocny w precyzyjnym wykonaniu makijażu oka. Regulacja brwi nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych czynności, szczególnie kiedy nie ma się w tym wprawy. Szablony ułatwiają tę czynność, wystarczy przyłożyć je do brwi i określić, który ze wzorów jest najlepszy, a następnie wydepilować brwi zgodnie z kształtem szablonu.

3. Cat line

Jest to kolejny produkt do makijażu oka. Cat line, jest to produkt w kształcie kotka, pełni on jedną funkcję- ułatwia wykonanie bardzo trudnych dla większości kobiet idealnych kresek na powiece, a także na linii wodnej. Wystarczy przyłożyć kotka pod lub nad miejscem, w którym chcemy narysować kreskę i wypełnić eyelinerem.

Zdjęcie 8 urodowych produktów, które pomogą ci w codziennym makijażu. #3


4. Przyrząd do czyszczenia szczotek do włosów

Jest to bardzo przydatny gadżet, który przeznaczony jest do czyszczenia szczotek z miękkimi poduszeczkami pod kolcami. Przyrząd ten wygląda jak grabie i wyłapuje on zaplątane w szczotce włosy. O dbaniu o higienę czesania włosów często zapominamy, dlatego warto, jest mieć go w domu.

Zdjęcie 8 urodowych produktów, które pomogą ci w codziennym makijażu. #4


5. Trymer

W sklepach modeli trymerów dla kobiet jest ogromny wybór. Dzięki temu urządzeniu sprawnie i bezboleśnie możemy pozbyć się niechcianych włosków na rękach, twarzy w okolicach bikini czy w nosie.

6. Brushegg

Przyrząd do czyszczenia pędzli do makijażu. Wystarczy nałożyć brushegg na palce, a następnie na przyrząd dać trochę płynu do czyszczenia pędzli albo szampon. Same pędzle należy wcześniej zmoczyć wodą, a następnie zacząć pocierać pędzlem o brushegg przez chwilę. Powierzchnia z poziomymi liniami na przyrządzie służy do mycia większych pędzli, a drobne wypustki do mniejszych.7. Rękawica do demakijażu

Produkt dla kobiet, które nie lubią tracić czasu na żmudny demakijaż twarzy. Wystarczy tylko namoczyć rękawicę i przetrzeć nią starannie twarz. Zawarte w produkcie specjalne mikrowłókna przyciągają cząsteczki makijażu i w ten sposób oczyszczają cerę.


8. Rzęsy na magnes

Magnetyczne rzęsy jest to świetny produkt dla kobiet, które nie mają rano czasu zrobić makijaż, ale chcą mieć piękne i długie rzęsy. Ich magia opiera się na wmontowanych w wachlarzyki rzęs, niezwykle małych i wąskich, magnetycznych paseczkach, które zaczepia się na powiece, zapinając sztuczne rzęsy na naszych naturalnych poprzez złączenie magnesów tuż nad i tuż pod rzęsami górnych powiek.

Zdjęcie 8 urodowych produktów, które pomogą ci w codziennym makijażu. #5

Natalia

true

Polecane