Sprawdź, z kim NIGDY nie powinieneś się wiązać. Te znaki zodiaku kompletnie do siebie nie pasują.


                    Sprawdź, z kim NIGDY nie powinieneś się wiązać. Te znaki zodiaku kompletnie do siebie nie pasują.
24Mar

Znaki zodiaku ujawniają zaskakującą prawdę. „Kompatybilność” w związku jest bardzo ważna, jeżeli jesteście w kimś szaleńczo zakochani i zrobilibyście dla drugiej połówki wszystko, a nie jesteście kompatybilni, to prawdopodobnie nie stworzycie szczęśliwego związku.

Zdjęcie Sprawdź, z kim NIGDY nie powinieneś się wiązać. Te znaki zodiaku kompletnie do siebie nie pasują. #1

Znaki zodiaku. Podział na wodę, ogień, ziemię i powietrze
Trzeba wiedzieć, że ze wszystkich znaków zodiaku można wyróżnić cztery grupy. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie określić, które znaki mają szansę na powodzenie w miłości.

* Woda – Rak, Skorpion, Ryby - Są one bardzo kreatywne i emocjonalne. Mają miłe i wrażliwe serca, a w miłości są bardzo intensywne i namiętne.

* Ogień – Baran, Lew, Strzelec - Są silne, namiętne i zdeterminowane. Lubią żyć pełnią życia i są żądne przygód.

* Ziemia – Byk, Panna, Koziorożec - Są cierpliwe i pracowite. Lubią gromadzenie i zdobywanie materialnego bogactwa oraz stabilność.

*Powietrze – Bliźnięta, Waga, Wodnik - Są kreatywne i analityczne. Uwielbiają omawiać nowe pomysły i filozofie. Marzą o tym, by zmieniać świat.

Zdjęcie Sprawdź, z kim NIGDY nie powinieneś się wiązać. Te znaki zodiaku kompletnie do siebie nie pasują. #2


W oparciu o te cechy Wyróżniamy 6 najbardziej toksycznych par:


Koziorożec i Wodnik

Koziorożec jako znak ziemi jest dokładny i powolny. Lubi tworzyć szczegółowe plany i w swoim życiu nie lubi zmian. Wodnik natomiast jest żądnym przygód znakiem i bardzo spontanicznym. Koziorożec będący chce gromadzić materialne bogactwo i okazuje miłość w sposób praktyczny, fizyczny. Wodnik należy do żywiołu powietrza i potrzebuje niebiańskiej miłości, pragnie kogoś, kto go uskrzydli.

Lew i Rak


Rak lubi dom i głębszą intymność natomiast Lew pragnie przygody i światła. Lew może być bardzo szczery i bezkrytycznie dzielić się swoimi poglądami; to może być zbyt wiele dla Raka, który ma tendencję do brania wszystkiego do serca.Panna i Bliźnięta


Zderzenie realisty i marzyciela. Oba znaki lubią odczuwać świat głębiej, ale na zupełnie innych płaszczyznach, nieodpowiedzialność Bliźniąt, doprowadzi osoby spod znaku Panny do szału.

Waga i Byk


Byki są bardzo mocno stąpające po ziemi, a Wagi cały czas szukają nowych doznać. Byk dba o czułość i związek emocjonalny w relacji seksualnym a Waga woli cały czas poszukiwać innej głębi. Ich nieustępliwość i mocny charakter doprowadzi ich do krańca wytrzymałości.

Strzelec i Rak


Ogień i Woda. Dwa bieguny, które mogą do siebie ciągnąć, ale razem nie mają szansy przetrwać. Różnice są tak ogromne, że nie ma szansy na kompromis. Strzelec pragnie wiecznej przygody, a Rak stabilizacji i głębokiego połączenia. Po prostu nie grają ze sobą we wspólnej tonacji.

Skorpion i Ryby


Dwa wodne znaki, które z pozoru powinny do siebie pasować, ale niestety mają zupełnie inne sposób wyrażania emocji. Skorpiony mogą być lekkomyślne w przekazywaniu emocji, podczas gdy Ryby są niezwykle „miękkie”. Uwielbiają namiętność i głębokie rozmowy, ale Skorpion może okazać się w stosunku do Ryby zaborczy i zazdrosny – emocjonalna Ryba nie będzie w stanie tego zrozumieć.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja