Justyna Żyła WYGRA Taniec z Gwiazdami! Szykuje się przewrót?


                    Justyna Żyła WYGRA Taniec z Gwiazdami! Szykuje się przewrót?
19Mar

Justyna Żyła ani razu nie została doceniona przez jury “Tańca z Gwiazdami” za swój taniec. Nic w tym dziwnego. Na tle innych uczestników programu nie radzi sobie najlepiej. Program ten, mimo tego, że biorą w nim udział amatorzy, jest bardzo wymagający. Nie zmienia to jednak faktu, że Justyna do tej pory nie odpadła i raczej się na to nie zapowiada. Co więcej, pojawia się coraz więcej głosów mówiących o tym, że Żyła może wygrać program! Dlaczego?

View this post on Instagram

Niezapomniane chwile,wspomnienia😊😘😘😘😘😘

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Justyna Żyła na próbach radzi sobie świetnie. Kiedy jednak przychodzi jej tańczyć na żywo na scenie, blokuje ją stres. Zauważyło to nawet surowe dla niej jury. Z tego powodu, po raz kolejny, zdobyła najmniejszą wśród uczestników ilość punktów.

"Śmieszy mnie, że ja się cieszę, ze dotrwałaś do końca. Przerażasz mnie - nie wiem co się z tobą dzieje. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny - brawa dla Tomka. On Cię trzyma, dźwiga i przestawia. Twoje nogi odmawiały posłuszeństwa. Nie ma bioder, pleców, kroków - nie ma niczego, nie zatańczyłaś nic w rytmie." - oceniała Iwona Pavlović.

Widzowie wspierają Justynę najbardziej

Oceny jury i taniec Justyny sprawiają jednak, że uczestniczka wzbudza ogromną sympatię wśród widzów. Pomimo tego, że ewidentnie tańczy najgorzej, wciąż jest w programie z powodu mnóstwa fanów i wysyłanych na nią SMS!

Ostre słowa Pavlovic budzą współczucie dla Justyny. Przez co ma spore szanse zajść w tym programie bardzo daleko.

"Pani Justyna Żyła powinna wygrać ten program. Dlaczego? Otóż dlatego, żeby udowodnić, że dla większości widzów ważniejszy od tańca jest szacunek dla drugiego człowieka."

Takich głosów pojawia się w sieci coraz więcej. Ludziom imponuje fakt, że Justyna pomimo ogromnego stresu jaki przeżywa na scenie, wciąż na nią wychodzi i daje z siebie wszystko.

Stres i brak obycia na scenie wśród publiczności sprawia też, że widzowie czują, że Justyna jest trochę taka, jak oni. Nie jest gwiazdą z wybujałym ego, która świetnie radzi sobie w każdej sytuacji. Dzięki temu fani “Tańca z Gwiazdami” czują potrzebę wspierania Żyły, co widać po każdym odcinku.Ludzka twarz Justyny

Justyna Żyła doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej występy mogłoby być lepsze. Tak tłumaczyła swój występ:


następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja