Nowy Big Brother - Manuela, Gulczas i Dzięcioł opowiadają o programie


                    Nowy Big Brother - Manuela, Gulczas i Dzięcioł opowiadają o programie
24Lut

Big Brother wejdzie na antenę TVN7 już 17 marca. Z tej właśnie okazji popularni uczestnicy pierwszej edycji programu pojawili się w Dzień Dobry TVN i opowiedzieli co nieco o udziale w Big Brother. Manuela Jabłońska (Michalak), Piotr „Gulczas” Gulczyński i Janusz Dzięcioł opowiedzieli jak program wpłynął na ich życie.

Zdjęcie Nowy Big Brother - Manuela, Gulczas i Dzięcioł opowiadają o programie #1

Pierwsza edycja Wielkiego Brata prowadzona była przez Martynę Wojciechowską i Grzegorza Miecugowa. Program cieszył się ogromną popularnością i wszystko wskazuje na to, że i tym razem tak będzie.

Wtedy zwyciężył Janusz Dzięcioł. Nagrodą główną było aż 500 tysięcy zł! Na co przeznaczył te pieniądze?

Janusz Dzięcioł wyznał, że swoją wygraną przeznaczył na wybudowanie domu, zakup samochodu oraz wydanie córki za mąż. Trzeba przyznać, że postąpił dość rozsądnie. Wszyscy znamy historie ludzi, którzy po wielkiej wygranej kompletnie stracili kontrolę nad swoim życiem, a pieniądze rozpłynęły się szybciej, niż się pojawiły.

Manuela dała nowym uczestnikom radę

"Po prostu bawić się i korzystać z każdej chwili. Ja, idąc do programu, poszłam po przygodę i to otrzymałam. To była przygoda życia i tego życzę uczestnikom."

6. edycja Wielkiego Brata

6 edycja programu pojawi się na antenie TVN7 17 marca. Niektóre odcinki będzie można oglądać jednak na TVN w każdą niedzielę. Program poprowadzi Agnieszka Woźniak – Starak, która wcześniej prowadziła między innymi Azję Express.

Ostania edycja Wielkiego Brata była podzielona na dwa segmenty. W jednym miejscu zgromadzono „osoby VIP”, czyli celebrytów, w drugim natomiast znajdowali się zwykli ludzie. Kolejna edycja ma jednak wyglądać tak, jak pierwsze dobrze znane edycje. To znaczy, że prawdopodobnie nie zobaczymy w programie żadnych celebrytów.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja