Agnieszka Sienkiewicz dodała zdjęcie z brzuszkiem! Miała w tym swój cel


                    Agnieszka Sienkiewicz dodała zdjęcie z brzuszkiem! Miała w tym swój cel
07Lut

Agnieszka Sienkiewicz jest w drugiej ciąży! Pierwszy raz została mamą w kwietniu 2016 roku. Niedawno udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z uroczym brzuszkiem, jednak nie tylko to było jej celem.

Zdjęcie Agnieszka Sienkiewicz dodała zdjęcie z brzuszkiem! Miała w tym swój cel #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BtkqT6mnG73/

Agnieszka Sienkiewicz i jej druga połowa – Mikołaj Gauer powitali na świecie swoją córkę Zosię w kwietniu 2016. Para zapragnęła jednak kolejnego dziecka i tak oto, za parę miesięcy ich rodzina znów się powiększy.

Aktorka wystawiła zdjęcie na Instagramie nie tylko po to, aby pochwalić się kolejną ciążą. Postanowiła wykorzystać sytuację do celów dobroczynnych. Chodzi o 2,5 letnią Kasię, która wiele znaczy dla Agnieszki i pilni potrzebuje pomocy.

- Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę! Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia… Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga !!!! Osobiście zawsze wszystkie zbiórki weryfikuje, kontaktuje się z rodziną, więc całą, coraz większa sobą, zapewniam Was o jej uczciwości ❤️ Link do zbiórki macie w moim BIO. Ja przekazuje właśnie Kasi swój 1% podatku i Was też o to proszę. Życzę Wam pięknego dnia!!!! @kasia_jedrasiak#momtobe#rodzew2019#pregnant#motherhood

Zdjęcie Agnieszka Sienkiewicz dodała zdjęcie z brzuszkiem! Miała w tym swój cel #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BtWYSp2BgiP/

Agnieszka to utalentowana aktorka, ale też wspaniała matka. Fakt, że wykorzystuje swoją popularność, aby pomóc innym, jest godny podziwu.

Zdjęcie Agnieszka Sienkiewicz dodała zdjęcie z brzuszkiem! Miała w tym swój cel #3
Źródło:https://www.instagram.com/p/BtOX6uJHMao/

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja