Jennifer Aniston w końcu zostanie matką! Spełni się jej marzenie!

Jennifer Aniston w końcu zostanie matką! Spełni się jej marzenie!
30Sty

Słynna aktora już od wielu lat stara się o dziecko. Jednak problemy zdrowotne uniemożliwiły jej zajść w upragnioną ciążę. Teraz w końcu ma szansę zostać matką. Aniston zdecydowała się na adopcję!

Zdjęcie Jennifer Aniston w końcu zostanie matką! Spełni się jej marzenie! #1

Jennifer Aniston niejednokrotnie wyznawała, że pragnie zostać matką. Media często spekulowały na temat jej domniemanych ciąż, na co sama aktorka reagowała bardzo nerwowo. Jak się niedawno okazało, że brak potomstwa nie jest wyborem aktorki. Z powodu problemów zdrowotnych nie mogła zajść w ciążę. Podejmowała próby posiadania potomstwa, niestety nie udało się.

W rozmowie z dziennikarką amerykańskiego Elle, Jennifer powiedziała:

„Kto wie, co przyniesie przyszłość w kwestii związków i posiadania dzieci? Przy współczesnym postępie naukowym i różnych „cudach” możemy na pewne rzeczy pozwalać sobie później niż mogliśmy w przeszłości”.

Jednak 50- letnia aktorka znalazła inny sposób na zostanie matką. Ponoć do podjęcia decyzji skłonił ja rozwód z mężem Justinem Theroux. Uznała, że w tym wypadku to najlepsze rozwiązanie. Wcześniej para zamierzała adoptować, jednak mąż Jen wykręcał się za każdym razem. Teraz aktorka sama postanowiła adoptować dziecko.

Zdjęcie Jennifer Aniston w końcu zostanie matką! Spełni się jej marzenie! #2

Informator Radar Onine wyjawił:

„Jennifer pomagała dwóm sierocińcom w Meksyku i niedawno odwiedzając jeden z nich zakochała się w pięknej dziewczynce. Od dawna chciała adoptować dziecko i planowała zrobić to z Justinem. On ciągle jednak wynajdował kolejne wymówki i powtarzał, że to nie jest dobry moment. Bez Justina na obrazku, wszyscy mówią jej: „zrób to”. Jest totalnie rozkochana w tym dziecku i zaczęła już składać dokumenty. To dla niej jak terapia rozwodowa. Dziewczynka ma ciemne oczy i bardzo długie ciemne włosy. Ma też przepiękne rzęsy”.

Czy rzeczywiście Jen zostanie matką meksykańskiej dziewczynki? O tym przekonam y się wkrótce!

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja