Nowa funkcja Google pozwala na UNIKNIĘCIE MANDATU!

Nowa funkcja Google pozwala na UNIKNIĘCIE MANDATU!
28Sty

Aplikacja Google Maps, oprócz nawigacji, daje nam możliwość sprawdzenia aktualnych korków na naszej trasie, wypadków, czy zamkniętych dróg. Dzięki temu podróżowanie samochodem jest o wiele wygodniejsze. Google jednak planuje pójść o krok dalej – chce informować o punktach, w których znajdują fotoradary.

Zdjęcie Nowa funkcja Google pozwala na UNIKNIĘCIE MANDATU! #1

Nowa funkcja jest w fazie testów w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Wszystko to możliwe jest dzięki temu, że w 2013 roku Google kupił za 966 milionów dolarów aplikacje Waze, stworzoną przez start-up z Izraela. Aplikacja miała zostać unowocześniona przez Google.Aplikacja nie tylko będzie wyświetlać na mapie fotoradary stojące przy polskich drogach, ale też informować o nich głosowo. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jakich miejscach lepiej zmniejszyć prędkość.

Zdjęcie Nowa funkcja Google pozwala na UNIKNIĘCIE MANDATU! #2

Kiedy nowa funkcja będzie dostępna dla wszystkich?Na razie mogą korzystać z niej jedynie testerzy tejże funkcji. Nieoficjalnie mówi się jednak, że testy mają zakończyć się na przełomie marca i kwietnia. Oznacza to, że mniej więcej w tym okresie narzędzie zacznie wchodzić na ogólnodostępny rynek.

Z pewnością skorzysta z niej ogromna ilość osób. Aplikacja Google Maps jest bowiem instalowana domyślnie na wszystkich urządzeniach mobilnych posiadających Androida.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ