Nowy program Magdy Gessler w TVN - „już mnie obrażają na samym początku”

Nowy program Magdy Gessler w TVN - „już mnie obrażają na samym początku”
28Sty


Prezentacja wiosennej ramówki TVN pojawiła się w zeszłym tygodniu. Fanom tej stancji na pewno nie zabraknie nowych emocji i rozrywki.
Wiosną na antenie TVN pojawi się też nowy, długo oczekiwany program z udziałem Magdy Gessler. Restauratorka jednak czuje się obrażona.

Zdjęcie Nowy program Magdy Gessler w TVN - „już mnie obrażają na samym początku” #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BtGOCmXHMhb/Chodzi o nazwę nowego programu - „Starsza pani musi zniknąć”.

"Nazywa się koszmarnie, ponieważ ja nie czuję się starszą panią, więc już mnie obrażają na samym początku. Udowodnię, że nie jestem starszą panią" – powiedziała Magda w rozmowie z JastrząbPost.plW nowym show TVN pojawią się znane osoby oraz ich mamy. Magda Gessler weźmie udział w programie ze swoim synem Tadeuszem Mullerem. Uczestnicy programu będą musieli się zmierzyć z trudnymi zadaniami, ale też ze swoimi wzajemnymi relacjami rodzic-dziecko.

Czy Magda Gessler sprosta postawionym przed nią wyzwaniom?

Zdjęcie Nowy program Magdy Gessler w TVN - „już mnie obrażają na samym początku” #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BtCK4JUn1Y3/

"Ja nie podejmuję się żadnych zadań, które mi się nie podobają. Po „Kuchennych Rewolucjach” mam lekką awarię, skręconą kostkę i nie wszystko mogę robić, ponieważ czasami ten ból wraca."W programie, oprócz Magdy Gessler i jej syna, wezmą udział również Joanna Krupa, Joanna Jędrzejczyk, Dawid Kwiatkowski oraz Andrzej Piaseczny. Show zapowiada się więc ciekawie.

Magda Gessler weźmie jednak udział w jeszcze innym programie. Tym razem jako prowadząca, a nie uczestniczka

„Odkrycia Magdy Gessler” to program, który pojawi się na antenie Food Network wiosną tego roku. Magda w nowym programie będzie odwiedzać ciekawe restauracje w Polsce, przedstawiać wyjątkowe historie właścicieli i kucharzy oraz podglądać ich pracę na kuchni. Nie zabraknie również degustacji popisowych dań w wybranych przez Magdę restauracjach.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja