Jerzy Owsiak będzie prezesem WOŚP! Zobaczcie najnowsze WIDEO

Jerzy Owsiak będzie prezesem WOŚP! Zobaczcie najnowsze WIDEO
19Sty

Jerzy Owsiak opublikował właśnie film, w którym oświadcza, że będzie prezesem WOŚP! Oprócz tej informacji, której nie każdy się spodziewał, Jurek Owsiak wygłosił również parę słów do zmarłego Pawła Adamowicza.

Przypomnimy, że po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza Jurek Owsiak zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyznał wtedy, że być może bez niego fundacja będzie działała skuteczniej, ponieważ to on jest obiektem największego hejtu i nienawiści.

Zdjęcie Jerzy Owsiak będzie prezesem WOŚP! Zobaczcie najnowsze WIDEO #1

Owsiak jednak wraca!

„Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem Fundacji.”

„Mam nadzieję, że miliony Polaków słuchając homilii i wystąpień duchownych, weźmie sobie do serca, żeby stanowczo powiedzieć każdej nienawiści "nie", "nie ma na to naszej zgody"

Owsiak podkreślił też, że w ostatnich dniach wydarzyły się niesamowite rzeczy. Nic w tym dziwnego – miliony Polaków wzięło udział w akcji #muremzaowsiakiem.

"Twoja wspaniała żona Magda powiedziała, żeby to się broń Boże nie przerodziło w żadną nienawiść. Masa ludzi, podchodząc do mnie, prosiła, żeby Orkiestra była w takim kształcie, jak była - dodał. - Chcemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej, bo ten świat znowu powstał. (...) Twoje ideały wróciły z jeszcze większą mocą" - zwrócił się Jurek Owsiak do Pawła Adamowicza.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja