Najdroższy rozwód w historii ma miejsce teraz! Żona zgarnia 250 miliardów zł

Najdroższy rozwód w historii ma miejsce teraz! Żona zgarnia 250 miliardów zł

Choć każdego dnia rozwodzi się mnóstwo par, ten rozwód już przeszedł do historii. Żona najbogatszego człowieka na świecie (według magazynu Forbes) postanowiła się z nim rozwieźć, a to oznacza, że MacKenzie Bezos otrzyma ze wspólnego majątku 250 miliardów złotych. Jeff Bezos spadnie więc o kilka miejsc w rankingu najbogatszych ludzi na świecie.

Zdjęcie Najdroższy rozwód w historii ma miejsce teraz! Żona zgarnia 250 miliardów zł #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BghR27uhqH6/

Jeff Bezos od lat należy do niewielkiego grona najbogatszych ludzi na świecie. Biznesmen, prezes, dyrektor generalny i przewodniczący zarządu Amazona posiada majątek oszacowany na 149 miliardów dolarów. Niestety, cały świat patrzy dziś na niego nie przez pryzmat jego sukcesów, ale życia prywatnego, o które Bezos nie potrafił zadbać.

Jeff i MacKenzie Bezos

Zdjęcie Najdroższy rozwód w historii ma miejsce teraz! Żona zgarnia 250 miliardów zł #2

Pomimo tego, że małżeństwo Bezosa wydawało się udano, na jaw wyszły brudy. Na światło dzienne wyszły SMS-y, które biznesmen wymieniał z dziennikarką – 49-letnią Laurą Sanchez.

O zdradzie multimiliardera jak pierwszy doniósł National Enquirer, który zapewnia, że jest również w posiadaniu zdjęć, które wysyłali sobie Bezoz i Sanchez. Są one jednak zbyt wulgarne, aby je opublikować.

Bezos znalazł się w trudnym położeniu. Postanowił więc wypowiedzieć się publicznie na swoim Twitterze:

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że na siebie trafiliśmy i wdzięczni za każdy rok naszego małżeństwa. Nawet gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, niczego nie zrobilibyśmy inaczej" – napisał.

Agnieszka

true

Polecane