Nowa funkcja na Facebooku - będziesz w szoku, jeśli z niej skorzystasz!

Nowa funkcja na Facebooku - będziesz w szoku, jeśli z niej skorzystasz!
06Gru

Media społecznościowe pochłaniają dzisiaj ogromną ilość naszego czasu. Czasami, kiedy zagapimy się w ekran, nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile upłynęło już czasu. Jesteś w stanie powiedzieć, ile czasu spędziłaś dzisiaj na Facebooku? Z głowy pewnie nie podasz właściwej ilości czasu. Jednak za pomocą prostego sposobu możesz sprawdzić to na swoim telefonie.

Wejdź na Facebooka na swoim telefonie. Kliknij w ikonkę trzech kreseczek, która znajduje się w prawym górnym rogu. Kiedy ikona się rozwinie, kliknij w „ustawienia prywatności”, a następnie w „czas spędzony na Facebooku”.

Zdjęcie Nowa funkcja na Facebooku - będziesz w szoku, jeśli z niej skorzystasz! #1

Po kliknięciu pokaże się wykres, za pomocą którego zobaczysz ile czasu spędziłaś na Facebooku dzisiaj oraz w każdy dzień ostatniego tygodnia. Może się okazać, że ilość czasu na spędzonego na Facebooku każdego dnia jest o wiele większa, niż zakładałaś.

Zdjęcie Nowa funkcja na Facebooku - będziesz w szoku, jeśli z niej skorzystasz! #2

W Internecie pojawiają się komentarze użytkowników Facebooka mówiące o tym, że nie zdawali sobie sprawy z tego, jakim pochłaniaczem ich cennego czasu są media społecznościowe. Na szczęście, Facebook oferuje jeszcze jedną ciekawą opcję.

Kiedy rozwiniesz ikonę „czas spędzony na Facebooku”, oprócz wykresu, pojawią się również inne opcje, w tym – „ustaw codzienne przypomnienie”. Za pomocą tej opcji możesz ustawić dowolny maksymalny czas, jaki chcesz spędzać na Facebooku. Po jego upływie na ekranie telefonu wyskoczy Ci powiadomienie, że czas wyłączyć media społecznościowe.

Zdjęcie Nowa funkcja na Facebooku - będziesz w szoku, jeśli z niej skorzystasz! #3

Zdjęcie Nowa funkcja na Facebooku - będziesz w szoku, jeśli z niej skorzystasz! #4

Można więc ustawić sobie czas, np. 30 minut. Po tym czasie otrzymamy przypomnienie i będziemy wiedzieć ile czasu siedzimy już na Facebooku. Warto spróbować

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ