Polak WYGRAŁ włoskie talent-show! Kim jest wyjątkowy Marcin Patrzałek?

Polak WYGRAŁ włoskie talent-show! Kim jest wyjątkowy Marcin Patrzałek?
03Gru

W sobotę (1.12.2018) odbył się wielki finał piątej edycji włoskiego talent show. Pierwsze miejsce zdobył 18-letni Polak – Marcin Patrzałek. Serca jury i publiczności chłopak zdobył wyjątkową i hipnotyzującą wręcz grą na gitarze.

Zdjęcie Polak WYGRAŁ włoskie talent-show! Kim jest wyjątkowy Marcin Patrzałek? #1

Włoski program Tu Si Que Vales jest trochę podobny do polskiego Mam Talent. Marcin Patrzałek zwyciężył w piątej edycji programu i wygrał 100 tysięcy euro! Marcin już od pierwszych odcinków zachwycił swoją pasją, konsekwencją i ambicją.

Marcin Patrzałek jest kompozytorem i gitarzystą. W 2015 roku, mając zaledwie 14 lat wygrał 9. edycję polskiego Must Be The Music. W 2016 roku pojawił się również debiutancki album Marcina – Hush. Dzisiaj Marcin nie tylko jest zwycięzcą kolejnego talent show, ale koncertuje po krajach całej Europy.

Zdjęcie Polak WYGRAŁ włoskie talent-show! Kim jest wyjątkowy Marcin Patrzałek? #2

W półfinale wykonał własną interpretację V symfonii Beethovena. Ten piękny wykon dał Marcinowi gwarantowane miejsce w finale. Ani publiczność, ani jury nie wyobrażało sobie, aby zabrakło go w ostatnim odcinku programu. Z resztą – obejrzyjcie sami. Poniżej znajdziecie również nagranie z ogłoszenia zwycięstwa Marcina.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ