Światowe trendy mody na jesień i zimę, które warto wypróbować samemu!

Emila

Stylizacje

14.11.2018 16:37

Światowe trendy mody na jesień i zimę, które warto wypróbować samemu!

Masz dość tego samego stylu i szukasz świeżości w swojej garderobie? Jesień i zima są doskonałą porą roku, aby wypróbować wiele stylizacji, którymi można zainspirować się z różnych zakątków świata. Kobiety uważane za najlepiej ubrane zdradziły swoje najnowsze modowe trendy. Dowiedz się, w co warto zaopatrzyć swoją garderobę!

Wielka Brytania
Kobiety w Wielkiej Brytanii nie przywiązują ogromnej uwagi do dopasowania. Łączą stare trendy z nowym i wychodzi im to na dobre. Dodatkowo nie boją się ubrać okazałej biżuterii, która przyciąga wzrok. Podczas tegorocznej jesieni modne są falbany przy rękawach, a więc śmiało do takich bluzek można dobrać postrzępioną, dżinsową spódniczkę lub zwykłe dżinsy z wysokim stanem. Stylizację można uzupełnić rzucającą się w oczy biżuterią.

Hiszpania
Ten kraj ustanawia modę i trendy, za którymi podąża cały świat. Można znaleźć wiele markowych sklepów, w których znajdują się ubrania bardzo dobrej jakości. Hiszpanki natomiast większą uwagę zwracają na obuwie niż na samą stylizację. Eleganckie budy są podstawą i mało kiedy decydują się na założenie obuwia sportowego. To daje im większą możliwość na dobranie stylizacji.

Indie
Kobiety zdecydowanie nie boją się eksperymentować z kolorami, wzorami oraz materiałami. Potrafią tradycyjne stroje zmienić w wyjątkową stylizację. Jesień i zima potrafią być ponurą porą roku, a więc odważ się na jasne kolory, które dodadzą uroku. Stylizacja złożona z różnych materiałów doda świeżości oraz uniwersalności, a więc warto jest zdecydować się na połączenie kilku stylów.
Zdjęcie Światowe trendy mody na jesień i zimę, które warto wypróbować samemu! #1
Rosja
Rosjanki uwielbiają łączyć ze sobą skrajnie różniące się style. Eleganckie ciuchy połączone ze stylem sportowym lub ubrania znacznie różniące się rozmiarem są efektem odkrywania nowych połączeń między stylami, które potrafią bardzo dobrze ze sobą współgrać. Nie bój się zatem do obcisłej spódniczki lub sukienki dołączyć sweterek oversize lub bluzę.

Francja
Szyk i elegancja są głównym elementem mody we Francji. Francuski stawiają na uniwersalność, a więc starają się wykreować własny styl ubierania się. Bardzo często korzystają z usług krawcowej lub wędrują na działy męskie. Dlatego też stylizacja przy użyciu marynarki jest czymś, co warto wypróbować. Bez wątpienia doda ona elegancji i szyku.

Włochy
Włoszki zdecydowanie uwielbiają stylizacje ze wzorami zwierzęcymi oraz biżuterią rzucającą się w oczy. Są zawsze wystrojone i zadbane, nawet jeśli nie muszą nigdzie wychodzić. Bez problemu założą szpilki do codziennego stroju. Na przykładzie Włoszek warto jest zabawić się dodatkami w zwierzęce wzory lub zadbać o skórzane elementy garderoby.