„Mamo, u mnie wszystko w porządku” - zaczął to robić dla mamy, a teraz podziwiają go wszyscy!

„Mamo, u mnie wszystko w porządku” - zaczął to robić dla mamy, a teraz podziwiają go wszyscy!
12Lis

Podróże potrafią zmienić życie, ale również wywołują wiele niepokoju wśród bliskich. Jonathan Kubben Quiñonez poszedł jednak za głosem serca i opuścił swój dom w Brukseli, aby zwiedzać świat. Nie zapomniał jednak o swojej mamie, która odchodziła od zmysłów, kiedy jej syn podróżował po całym świecie. Mężczyzna wpadł na genialny pomysł, aby w wyjątkowy sposób dać znać swojej mamie o tym, że o niej pamięta i jest bezpieczny.

Belg zwiedził już między innymi Holandię, Japonię, Tajlandię i wiele innych niesamowitych miejsc. Swoje podróże relacjonuje na Instagramie pod nazwą momimfine. Na każdym zdjęciu pozuje jednak z kartką, na której jest napisane „Mamo, u mnie wszystko w porządku”. Pomysł nie tylko spodobał się jego mamie, ale również internautom, którzy zaczęli obserwować podróże Jonathana.

Jego pomysł został doceniony przez wielu ludzi i w tym roku okrzyknięto go Influencerem Roku 2018. Obecnie mężczyznę obserwuje ponad 335 tysięcy internautów, aby móc podziwiać kolejne piękne cele podróży oraz wspierać pomysł, który był tak naprawdę efektem troski o swoją mamę.

Brazylia

Głowa Cukru znajdująca się w Rio de Janeiro nad Zatoką Guanabara nad Oceanem Atlantyckim posiada wysokość 396 m n.p.m. Z tego miejsca można podziwiać wiele zakątków miasta, a na sam szczyt można wspinać się samemu, korzystając ze specjalnych tras lub zdecydować się na podróż kolejką linową.

Zdjęcie „Mamo, u mnie wszystko w porządku” - zaczął to robić dla mamy, a teraz podziwiają go wszyscy! #1
https://www.instagram.com/p/BnwPWmgBwcf/

Niemcy

Oktoberfest organizowane w Monachium jest doskonale znany na całym świecie. Ta impreza należy do jednych z największych festynów ludowych, a wciągu jej trwania spożywane jest około 5 milionów litra piwa. Dodatkowo można bliżej poznać niemiecką kulturę oraz tradycje.

Zdjęcie „Mamo, u mnie wszystko w porządku” - zaczął to robić dla mamy, a teraz podziwiają go wszyscy! #2
https://www.instagram.com/p/Boo2RIqhoDY/

Holandia

Amsterdam czyli Wenecja Północy należy do pięknych miejsc, w której można podziwiać niesamowite zabytki jeżdżąc na rowerze. Miasto tętniące życiem i wolnością.

Zdjęcie „Mamo, u mnie wszystko w porządku” - zaczął to robić dla mamy, a teraz podziwiają go wszyscy! #3
https://www.instagram.com/p/BmjCzaRCafJ/

Japonia

Kraj Kwitnącej Wiśni może się pochwalić wieloma niesamowitymi miejscami i wyjątkową tradycją, ale to las bambusowy w Kioto jest jedną z głównych atrakcji dla turystów. Też i w tym miejscu podróżnik chciał dać znać mamie, że u niego wszystko w porządku.

Zdjęcie „Mamo, u mnie wszystko w porządku” - zaczął to robić dla mamy, a teraz podziwiają go wszyscy! #4
https://www.instagram.com/p/BhB9nueByiG/

Z początku miał to być jedynie sygnał dla mamy, ale obecnie ten pomysł pokochało wiele ludzi. To pokazuje, że najpiękniejsze rzeczy wychodzą prosto z serca.

Źródło zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/BnoclhbHtzm/

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ