Internauci krytykują Wendzikowską! „To się nazywa parcie na szkło!”

Internauci krytykują Wendzikowską! „To się nazywa parcie na szkło!”
04Lis

Kilka dni temu na świat przyszła druga córka Ani Wendzikowskiej, Antonina. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem swojej pociechy, zaznaczając, jak bardzo jest szczęśliwa. Fani okazują dużo wsparcia dla rodziny oraz życzą dużo zdrowia i szczęścia.

Mimo że od porodu minął niecały tydzień, Ania Wendzikowska zdecydowała się na powrót do pracy. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się zdjęciem z programu Dzień Dobry TVN, co wywołało poruszenie wśród internautów.

Zdjęcie Internauci krytykują Wendzikowską! „To się nazywa parcie na szkło!” #1
https://www.instagram.com/p/BpruW3xFrOi/


Okazuje się, że wiele ludzi nie wyobraża sobie tak wczesnego powrotu do pracy, kiedy w domu czeka małe dziecko. Według wielu kobiet mama powinna być jak najwięcej przy swoim dopiero co narodzonym dziecku. W komentarzach niektórzy podzielili się swoją opinią na ten temat:

To się nazywa parcie na szkło!!! Współczuję...

Nie rozumiem, po co celebrytki rodzą dzieci skoro ani się nimi nie zajmują, ani nawet nie mają ochoty tego robić ... Biedne tylko te dzieci…

Internauci zarzucili kobiecie, że kariera liczy się bardziej niż więź z dzieckiem. Nie można też przeoczyć faktu, że wiele fanów stanęło po stronie Wendzikowskiej i wyjaśniali, że samopoczucie oraz decyzja o powrocie do pracy jest sprawą indywidualną. Dzielili się również słowami wsparcia, aby pokazać, jak bardzo podziwiają jej motywację i pracowitość.

Według wielu kobiet bycie mamą nie oznacza, że należy zaniedbywać pracę, siebie i kontakty z innymi ludźmi. Każda mama ma prawo do czasu również dla siebie. Mimo niedawnego porodu i szybkiego powrotu do pracy Ani Wendzikowskiej, nie da się nie zauważyć, że kobieta wygląda fantastycznie.

Źródło zdjęć:

https://www.instagram.com/p/BpruW3xFrOi/

https://www.instagram.com/p/Bpkmj-uFNwL/

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ