22 luty – imieniny Małgorzaty – pochodzenie, znaczenie imienia oraz cechy osobowości

22 luty – imieniny Małgorzaty – pochodzenie, znaczenie imienia oraz cechy osobowości
14Paź

Pochodzenie imienia

Imię Małgorzata pochodzi z Grecji i oznacza margarites (perła).

Związki

Małgorzata marzy o wielkiej miłości, jednak zmienia zdanie tak często, że sama już gubi się w tym, czego oczekuje od idealnego partnera. Bardzo mocno polega również na swojej wyobraźni i poddaje się, kiedy mężczyzna, albo związek nie odpowiada temu, co Małgorzata wyobrażała sobie jako idealne. To sprawia, że zbyt szybko rezygnuje z relacji. Pomimo swojego niezdecydowania, Małgorzata tak naprawdę pragnie jedynie ciepła, bezpieczeństwa i czułości. Jeśli jakiś mężczyzna jej to zapewni, Małgorzata odwdzięczy się z nawiązką.

Życie towarzyskie

Zdjęcie 17 października – imieniny Małgorzaty – pochodzenie, znaczenie imienia oraz cechy osobowości #1

Małgorzata cieszy się oddanym gronem przyjaciół. Jest energiczna i charyzmatyczna. Bardzo ceni sobie uczciwe relacje z innymi i zawsze jest chętna do pomocy. Kocha organizować przyjęcia i chętnie korzysta z zaproszeń. Czasem jednak ciężko ją rozgryźć. W jednej chwili jest impulsywna, wręcz nadpobudliwa, a chwilę potem zamyka się w sobie i swojej wyobraźni zupełnie nie dostrzegając tego, co dzieje się wokół niej. Małgorzata szybko dostosowuje się do nowych osób i otoczenia. Jednak czasami zbyt mocno ulega wpływom innych ludzi.

Kariera zawodowa

Zdjęcie 17 października – imieniny Małgorzaty – pochodzenie, znaczenie imienia oraz cechy osobowości #2

Małgorzata często ma problem z wykonywaniem zadań na czas. Notorycznie odkłada wszystko na później. Nie przejmuje się tym jednak za bardzo – praca nie jest czymś, w co angażuje się na 100%. Miewa również słomiany zapał. Szybko decyduje się wziąć na siebie jakieś zadanie i również szybko się zniechęca. Być może dlatego, że bierze na siebie zbyt dużo, a na koniec i tak wygrywa lenistwo.

następna inspiracja
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja