Zodiakalna PANNA – czego o niej nie wiesz?

Zodiakalna PANNA – czego o niej nie wiesz?
31Sie

Znasz kogoś ze znakiem zodiaku Panna? Poznaj kilka cech osobowości, które zazwyczaj posiadają Panny.

Charakterystyka Panny

Zdjęcie Zodiakalna PANNA – czego o niej nie wiesz? #1

Najwięcej zdobywców Nagrody Nobla jest właśnie spod tego znaku zodiaku. Panna jest obowiązkowa i bardzo dokładka. Kiedy się za coś zabiera, podchodzi do zadania wręcz pedantycznie. Panna kocha symetrię i zawsze wszystko ma na swoim miejscu, choć innym może się wydawać, że w jej pokoju panuje chaos. Nigdy nic nie gubi. Obudzona w środku nocy i zapytana o to, gdzie leżą słuchawki od telefonu, bez wahania odpowie, że w 2 szufladzie biurka pod niebieskim notesem.

Panna jest bardzo punktualna i nienawidzi, kiedy ktoś się spóźnia. Jest w stanie wypomnieć nawet 5-cio minutowe spóźnienie. Panna może i jest trochę czepialska, jednak jest również wspaniałym przyjacielem. Zawsze oferuje pomocną dłoń i pochodzi poważnie do problemów bliskich jej osób.

Związek

Panna nie buja w obłokach, dlatego dość ostrożnie wybiera partnerów. Niebieskie ptaki, które prawią najpiękniejsze komplementy, które nie przekładają się na czyny nie mają u niej szans. Panna w partnerze ceni ambicje, odpowiedzialność, dobre maniery i rzetelność. Najlepiej, kiedy partner Panny będzie mało mówił, ale dużo robił. Nie lubi, kiedy rzuca się słowa na wiatr.

Zdjęcie Zodiakalna PANNA – czego o niej nie wiesz? #2

Panna nie ulega romantycznym i namiętnym zrywom, jest raczej praktyczna. Nigdy jednak nie zawiedzie swojego partnera i będzie wspierać go w każdej sytuacji. Zadba o domowe finanse, a jeśli partner będzie chory, bez wahania zmieni się w najlepszą pielęgniarkę.

Dziecko spod znaku Panny

Dziecko spod znaku Panny jest obiektem zazdrości innych rodziców. Mało rozrabia, zawsze odkłada wszystko na miejsce i jest bardzo obowiązkowe. Panny mają jednak tendencję do zamartwiania się. Rodzice często muszą przekonywać je, aby oderwały się w końcu od książek, czy komputera i poszły pograć w piłkę.

Rodzice spod znaku Panny

Rodzice spod znaku Panny bardzo często od najmłodszych lat wpajają swoim dzieciom porządek, systematyczność, punktualność i nienaganne maniery. Zawsze chętnie płacą za dodatkowe zajęcia dla dziecka i dbają o jego przyszłość. Nie są jednak zbyt spontaniczni i wyrozumiali. Zorganizowanie imprezy w domu raczej nie przejdzie. Są też bardzo dyskretne w okazywaniu uczuć, jednak bez wątpienia kochają dziecko najbardziej na świecie.

następna inspiracja
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja