Co znaki zodiaku mówią o dacie waszego ślubu?

Co znaki zodiaku mówią o dacie waszego ślubu?
17Cze

Nie wiele osób zwraca na to uwagę, ale podobnie jak na nasz temperament czy charakter, tak i na ważne wydarzenia życiowe mogą mieć wpływ znaki zodiaku. Co o dniu twojego ślubu mówi znak zodiaku, który mu patronuje?

Miłość jest najwyższą siłą wszechświata, to ona wprawia w ruch gwiazdy.
Cassandra Clare

Koziorożec 22 grudnia – 19 stycznia

Zorganizowany i wierny zasadom Koziorożec patronuje parom ceniącym ciepło domowego ogniska i rodzinne wartości. Jeśli wybraliście datę ślubu w okolicach świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku, to znaczy, że symbolika i rodzinne tradycje są dla was ważne. Rocznica waszego ślubu stanie się kolejnym pięknym dniem do celebrowania w tym bajkowym, bożonarodzeniowym okresie. Od czasu do czasu pozwólcie sobie na spontaniczne carpe diem, aby uciec od rutyny.

Wodnik 20 stycznia – 18 lutego

Ci, którzy ślubują pod znakiem Wodnika z pewnością są parą zakochanych przyjaciół. Mogą ze sobą konie kraść, patrzeć na spadające gwiazdy i iść dziarsko przez życie, wyciskając każdy dzień niczym cytrynę. Ich życie pełne jest pozytywnych wibracji, a napotykane przeszkody wzmacniają ich związek.. Jeśli zdecydowaliście się na ślub pod patronem Wodnika, na waszym weselu nie zabraknie grona przyjaciół, bo prowadzicie życie towarzyskie na wysokim poziomie. Aby miłość ciągle kwitła i dojrzewała pamiętajcie o spędzaniu czasu tylko we dwoje.

Ryby 19 luty – 20 marca

Ryby to znak osób z wyobraźnią i odrobiną romantyzmu, które jednak potrafią znaleźć grunt pod nogami. Właśnie takie będzie wasze małżeństwo, jeśli zdecydujecie się na ślub pod znakiem Ryb. Nie zabraknie wam pomysłów na wakacje czy też wzajemne niespodzianki. Pamiętajcie czasami o tym, aby nie tylko marzyć, ale także sięgać po marzenia.

Baran 21 marca – 19 kwietnia

Wczesną wiosną rządzi Baran, który lubi dominować i ryzykować. Jeżeli weźmiecie ślub w tym czasie, będziecie dynamicznie rozwijać waszą relację. Z pewnością jesteście parą, która ceni sobie niezależność i zaufanie. Dlatego pamiętajcie, aby nie zdominować siebie i nie konkurować ze sobą nawzajem. Pomoże wam w tym pielęgnowanie wartości na jakich zbudowaliście związek.

Byk 20 kwietnia – 20 maja

Małżeństwo zawarte pod znakiem Byka to dodatkowa energia wzmacniająca potrzebę miłości i stabilizacji. W najtrudniejszych życiowych sytuacjach będziecie razem walczyć o waszą relację, jak o najcenniejszy skarb. Inni będą wam zazdrościć naturalnej umiejętności doceniania najdrobniejszych i ulotnych chwil w życiu. Jednak związek tworzą dwie odrębne jednostki i poświęcajcie też czas na własne pasje.

Bliźnięta 21 maj – 20 czerwca

Małżeństwo zawarte pod znakiem Bliźniąt jest nastawione na dialog. Mocną stroną waszego związku będzie umiejętność porozumiewania się i unikania nieporozumień. Nie zapominajcie o sferze emocjonalnej i czasami pozwólcie poprowadzić się intuicji.

Rak 21 czerwca – 22 lipca

Rak patronuje jedności i tradycji. Będziecie chętnie inwestować w swój dom, wasze wspólne miejsce na ziemi, jak również w waszą relację. Pozostańcie jednak w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, ponieważ hermetyczne życie tylko we dwoje może doprowadzić do niezdrowej zależności.

Lew 23 lipca – 22 sierpnia

Pary spod znaku Lwa mogą tworzyć bardzo namiętne związki. Umiłowanie Lwa do przywództwa i pożądania może doprowadzić do walki o dominację, dlatego dbajcie o zachowanie równowagi w życiu i spędzajcie czas z przyjaciółmi. Pamiętajcie o swoich niezależnych pasjach oraz celebrujcie zwyczajne codzienne chwile.

Panna 23 sierpnia – 22 września

Panna może pozytywnie wpłynąć na zgodność w priorytetach i celach oraz doskonałą organizację waszego życia. Wasze małżeństwo będzie pełne wzajemnej uwagi, troski i romantyzmu. Należy jednak uważać na skłonności do coraz większych pragnień i nie skupiać się wyłącznie na własnych problemach.

Waga 23 września – 22 października

Wczesna jesień to popularny czas na zawieranie małżeństwa ze względu na nie kolidowanie dat z ważnymi świętami czy wakacjami. Patronat Wagi wzmacnia równowagę pomiędzy partnerami. Prawdziwość relacji jest dla was priorytetem. Dbajcie o nie zatracenie własnych zainteresowań i pielęgnowanie indywidualności.

Skorpion 23 październik – 21 listopad

Małżeństwu zawartemu pod znakiem Skorpiona nie powinno zabraknąć namiętności, rozrywki i wzajemnej troski. Wy dwoje nigdy nie zaznacie nudy! Skorpion potrafi być jednak zaborczy, więc uważajcie, aby zazdrość nie zepsuła pięknego uczucia.

Strzelec 22 listopada – 21 grudnia

Małżeństwo spod znaku Strzelca jest pełne wigoru, odwagi i ciekawości. Z ufnością patrzycie w przyszłość i nie boicie się ryzykować. Jesteście zgodni, a wasz związek stoi na silnych fundamentach. Jednak musicie nauczyć się organizacji i stąpania twardo po ziemi.

Kiedy będziesz patrzył nocą w niebo, będzie ci się wydawało, że wszystkie gwiazdy śmieją się do ciebie, ponieważ ja będę uśmiechał się na jednej z nich.
Antoine de Saint-Exupéry

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ