Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter!

Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter!
17Cze

Każdy z nas posiada swoją ulubioną pozycję, w której siedzi. Czujemy się w niej najswobodniej. Jest ona naszą strefą komfortu, a więc w większości sytuacji wybieramy właśnie ją. Nasza ulubiona pozycja może też wiele powiedzieć o naszej osobowości.

1# Odchylając plecy

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #1

Jesteś osobą, która posiada w sobie wiele współczucia i sympatii. Uczucia innych nie są dla Ciebie obojętne i starasz się zawsze poświęcać im swoją uwagę. Bardzo ostrożnie podchodzisz do podejmowania decyzji i potrzebujesz trochę czasu, aby ocenić wady i zalety. Jesteś typem obserwatora, a więc masz w zwyczaju obserwować sytuację przed wykonaniem pierwszego kroku.

2# Nogi złączone

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #2

Sprawiasz wrażenie osoby chłodnej, z którą lepiej nie rozmawiać. W rzeczywistości jednak posiadasz w sercu ogromne ciepło, miłość, sympatyczność i uprzejmość. Jesteś osobą, która nie lubi zmian i niespodziewanych sytuacji, a więc zawsze starasz się trzymać ustalonych planów.

3# Noga na nogę

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #3

Jesteś osobą bardzo nieśmiałą i skromną. Zawsze starasz się ukrywać swoje emocje i myśli. Ludzie widzą Cię, jako osobę zamkniętą w sobie, która ucieka od kontaktu z innymi.

4# Ręce schowane w nogach

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #4

Zdarza Ci się wątpić w swoje decyzje i przemyślenia. Jesteś osobą nieśmiałą, ale nigdy nie ignorujesz potrzeb innych. Twoja empatia i wrażliwość sprawia, że zawsze wysłuchasz problemów innych i zrobisz wszystko co w Twojej mocy, aby pomóc.

5# Splecione dłonie

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #5

Zarażasz ludzi pozytywnym myśleniem. Inspirujesz ich do działania i dajesz odczuć, że w nich wierzysz. Jesteś bardzo otwartą i życzliwą osobą, dlatego ludzie pragną przebywać w Twoim otoczeniu.

6# Pionowo

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #6

Prezentujesz bardzo odważną i dominującą postawę. Nigdy nie wątpisz w swoje przemyślenia i decyzje. Potrzebujesz mieć poczucie kontroli nad całym swoim życiem, a to dlatego, że nie chcesz być zależny od innych. Zawsze służysz pomocą, kiedy Twoi bliscy przechodzą przez ciężki okres w swoim życiu.

7# Pochylanie do przodu

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #7

Jesteś ciekawy całego świata. Lubisz różnorodność i cały czas szukasz nowych rzeczy. Łatwo tworzysz relacje z innymi. Wiesz jak masz się zachowywać i co mówić, a więc jesteś bardzo cenioną osobą wśród znajomych.

8# Skrzyżowane kostki

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #8

Jesteś urodzonym przywódcą. Chcesz o wszystkim wiedzieć i kontrolować. Dlatego też często bywasz dominujący w różnych relacjach. Nie masz problemów z poznawaniem nowych ludzi, uwielbiasz ich otoczenie.

9# Skrzyżowane ręce

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #9

Mało kiedy można znaleźć uśmiech na Twojej twarzy, a to dlatego, że cały czas wędrujesz gdzieś myślami. Ciągle rozmyślasz i coś analizujesz. Ograniczasz swoje emocje i potrzebujesz czasu, aby całkowicie pokazać swoje uczucia. Posiadasz bardzo silny i dominujących charakter.

10# Dłonie na kolanach

Zdjęcie Twoja sposób siedzenia zdradzi, jaki posiadasz charakter! #10

Jesteś osobą bardzo odpowiedzialną, a więc potrafisz brać odpowiedzialność za swoje i czyjeś błędy. Potrafisz bardzo szybko znaleźć rozwiązanie, kiedy pojawia się problem. Jesteś bardzo skupiony i pewny siebie, dlatego idealnie nadajesz się na stanowisko lidera.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja