Wybierz obiekt i dowiedz się o swoich wewnętrznych zmartwieniach i potrzebach!

Wybierz obiekt i dowiedz się o swoich wewnętrznych zmartwieniach i potrzebach!
06Cze

Podświadomość kryje wiele ciekawych rzeczy na nasz temat. Dopiero dzięki wyborom jesteśmy w stanie poznać nasze głębokie pragnienia i zmartwienia. Wybierz jeden z obiektów i sprawdź, co Twój wybór oznacza!

Zdjęcie Wybierz obiekt i dowiedz się o swoich wewnętrznych zmartwieniach i potrzebach! #1
http://www.medyafaresi.com/foto-galeri/resimdeki-objelerden-birini-sec-en-gizli-ozelligin-ortaya-ciksin/870311

Lalka

Boisz się dorosłego życia i często wracasz do lat dzieciństwa. Czujesz się bardzo związany z tamtym okresem i starasz się zrobić wszystko, aby tego nie utracić. Twoje podejście do wielu rzeczy jest również z tym związane.

Zamknięta puszka farby

Zmagasz się z wieloma negatywnymi emocjami. Strach, lęk, brak poczucia bezpieczeństwa i agresja sprawiają, że starasz się ograniczać kontakty z innymi. Jednak te wycofanie się ze społeczeństwa pogłębia te wszystkie negatywne emocje.

Kosz z jabłkami

Jest to symbol mądrości, wiedzy, szczęścia i rozwoju. Pragniesz poznawać nowe rzeczy i stawać się bardziej otwartym na świat. Jest to dla Ciebie niesamowite doświadczenie, które sprawia, że czujesz się spełniony.

Kask

Posiadasz ducha walki i bardzo często okazujesz niesamowitą odwagę. Masz jednak skłonności do impulsywnego zachowania i masz problem z podejmowaniem decyzji. Mimo swojej odwagi, boisz się brać odpowiedzialności za swoje wybory.

Młotek

Posiadasz w sobie wiele agresji, co może doprowadzić do przemocy. Zdarza Ci się wymuszać na innych pewne zachowania. Młotek może też symbolizować wewnętrzny konflikt, który próbujesz rozwiązać.

Obraz

Jeśli to obraz jest Twoim wyborem oznacza to, że jesteś stabilny emocjonalnie i nie masz nic sobie do zarzucenia. Postępujesz zgodnie ze swoim sercem i nie wymuszasz na sobie zachowań, których później możesz żałować.

Kiełbasy

Pragniesz fizycznie się rozwijać i bardzo zależy Ci na zdrowym ciele i trybie życia. Podświadomie wiesz, że to jest dla Ciebie najlepsza droga, którą pragniesz podążać.

Drabina

Przedstawia to potrzebę sięgania po swoje marzenia, rozwijania się i osiągania sukcesów. Boisz się jednak porażek o czym świadczy złamany szczebel drabiny. Są to przeszkody, z którymi musisz się zmierzyć, aby stać się całkowicie spełnionym.

Miotła

Jest to sygnał, że odczuwasz potrzebę stworzenia niesamowicie bliskiej relacji z osobą, którą kochasz. Czujesz, że intymniejsza i bardziej wyjątkowa relacja między wami jest tym, czego obecnie najbardziej potrzebujecie.

Zbite lustro

Jest to symbol braku akceptacji i miłości do samego siebie. Lustro reprezentuje to, jak się postrzegamy. Pęknięcie jest symbolem braku pewności, akceptacji i zrozumienia dla samego siebie. Problem z tym sprawia, że nie odczuwasz szczęścia i szukasz rozwiązania.

Huśtawka

Brak kontroli nad emocjami i nastrojami sprawia, że często wpadasz w konflikt z bliskimi, co bardzo źle na Ciebie wpływa. Pragniesz znaleźć źródło równowagi, które sprawi, że postawisz swoje zdrowie psychiczne na nogi.

Otwarta puszka farby

Pragniesz okazywać swoje emocja i uczucia na każdym kroku. Nie potrafisz ich trzymać w sobie i uwielbiasz pokazywać światu, jak się czujesz. Czujesz również potrzebę udowadniania swoich racji.

Rower

Potrzebujesz nowości w swoim życiu. Czujesz, że brakuje Ci równowagi, czegoś, co sprawi, że Twoje życie na nowo nabierze barw. To nie muszą być drastyczne zmiany, a jedynie drobna nowość, która zacznie cieszyć Twoje serce.

Gwoździe

Jest to symbol przemocy i agresji do otoczenia, jak i do siebie samego. Martwisz się tym, że nie potrafisz zapanować nad emocjami i często impulsywnie przechodzisz do działania.

Książki

Wiedza i mądrość jest bardzo dla Ciebie cenna, ale nie masz pojęcia gdzie jej szukać. Czujesz zagubienie i rozkojarzenie, które nie pozwalają Ci na rozwój. Usiłujesz znaleźć drogę, która pokaże Ci na czym polega życie.

Maski i miś

Są to symbole pozytywnych i negatywnych emocji oraz niewinności. Jest to obraz Twojego chwiejnego nastawienia do siebie i swojego otoczenia.

Koło

Obiekt ten prezentuje Twoje zagubienie. Ciągle kręcisz się w kółko i nie potrafisz znaleźć z tego wyjścia, mimo że tego chcesz i potrzebujesz. Notorycznie powtarzasz swoje błędy i spotykasz te same problemy.

Kraty w oknie

Jest to sygnał o problemach z okazywaniem emocji. Masz w zwyczaju trzymać w sobie swoje uczucia i myśli. Starasz się znaleźć sposób, aby to zmienić, ale bardzo ciężko jest Ci wyjść ze swojej strefy komfortu. Kraty mogą symbolizować lęk i strach przed resztą świata.

Kartony

Potrzebujesz kogoś lub coś, gdzie będziesz mógł składać swoje wszystkie emocje i myśli. Chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Nie masz problemu z okazywaniem swoich zmartwień, ale chcesz, aby Twoje zwierzenia były bezpieczne.

Zepsute krzesło

Krzesło jest symbolem zmęczenia i pragnienia odpoczynku. Złamana nóżka mówi jednak o tym, że odczuwasz niesamowity stres i brak bezpieczeństwa. Nie czujesz się stabilny emocjonalnie, ale brakuje Ci siły, aby coś z tym robić.

Szczypce

Otoczenie wywiera na Tobie presję i czujesz się zmuszony do podejmowania decyzji i ponoszenia za nie ewentualnych konsekwencji. Przez to odczuwasz przygnębienie, stres i lęk, które źle wpływają na Twoje zdrowie psychiczne.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja