Ta kobieta w kilka chwil straciła włosy i mogła stracić życie. Wszystko przez usterkę w aucie

Ta kobieta w kilka chwil straciła włosy i mogła stracić życie. Wszystko przez usterkę w aucie
29Maj

Alon Abare jest matką czwórki dzieci. Kiedy jechała z nimi swoim samochodem doszło do usterki. Alon postanowiła zatrzymać pojazd i sprawdzić, co dzieje się pod maską. Ten błąd kosztował ją włosy, a od śmierci dzieliły ją sekundy.

Kobieta postanowiła opowiedzieć swoją historię, aby ostrzec inne kobiety przed popełnianiem tego błędu.

Kiedy Alon zauważyła, że z jej autem coś jest nie tak zrobiła to, co zrobiłaby większość z nas – zajrzała do silnika, aby sprawdzić, czy sama jest w stanie zaradzić problemowi.

Zdjęcie Ta kobieta w kilka chwil straciła włosy i mogła stracić życie. Wszystko przez usterkę w aucie #1

Kiedy kobieta otworzyła maskę i nachyliła się nad jej wnętrzem poczuła okropny, przeszywający ból. Nie miała pojęcia co się dzieje, była w szoku. Dziś przyznaje, że był to najgorszy ból jaki doświadczyła w życiu.

Okazało się, że w momencie, kiedy Alon się nachyliła, jeszcze pracujący silnik wciągnął jej włosy i mało brakowało, a dziś kobieta by nie żyła. Życie zawdzięcza swoim dzieciom. Kiedy usłyszały krzyk matki natychmiast zareagowały. Syn wyłączył silnik samochodu, a córka odcięła włosy wkręcone w turbinę. Wszystko trwało pół minuty, ale ani Alon, ani jej dzieci nigdy nie zapomną tego zdarzenia.

Zdjęcie Ta kobieta w kilka chwil straciła włosy i mogła stracić życie. Wszystko przez usterkę w aucie #2

Alon natychmiast pojechała do szpitala, gdzie dowiedziała się, że jej stan jest dość poważny. Lekarze nie mogli uwierzyć, że kobieta w ostatniej chwili uszła z życiem, dzięki swoim dzieciom. Tak trywialny błąd sprawia, że zaczynamy zdawać sobie sprawę z kruchości ludzkiego życia.

Alon opowiedziała swoją historię, aby przestrzec wszystkich przed popełnieniem podobnego błędu. Kobieta przeszła już wiele operacji i fizycznie wraca do zdrowia. Niestety, świadomość, że prawie zginęła na oczach swoich dzieci z powodu własnej nieuwagi sprawia, że wciąż odczuwa ona psychiczne cierpienie.

W filmie poniżej znajdziecie wywiad z Alon oraz symulację całego zdarzenia z użyciem kukły i sztucznych włosów. Oglądając ten film można uświadomić sobie, jak niewiarygodne szczęście miała Alon, której od śmierci dzielił ułamek sekundy. Można również wyobrazić sobie jak potworny ból przeszył jej ciało.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja