Te fryzury to HIT w 2018 roku!

Agnieszka
Uroda
17.05.2018 13:23
Te fryzury to HIT w 2018 roku!

Te fryzury to HIT w 2018 roku!

#Krótki kucyk z kręconymi włosami

Jedną z najmodniejszych fryzur jest wysoki kucyk z krótkich włosów. Włosy, które wychodzą z kucyka są pokręcone i roztrzepane palcami. Jest to bardzo łatwa, ale efektowna fryzura.

#Długie włosy

Modne stają się również bardzo długie włosy. Przez ostatnie lata kobiety namiętnie obcinały swoje pasma, jednak w tym roku coraz mniej kobiety się na to decyduje.

#Wysoka, długa kita

Zdjęcie Te fryzury to HIT w 2018 roku! #1

Z długich włosów modne jest teraz robienie wysokiego, prostego i gładkiego kucyka. Taka fryzura jest wygodna, ale i bardzo elegancka.

#Pixie

Zdjęcie Te fryzury to HIT w 2018 roku! #2

Ten styl przemija i powraca bez przerwy. W 2018 roku znów stał się modny. Fryzura polega na krótkim obcięciu włosów przy szyi i na pozostawieniu dłuższych włosów na czubku głowy.

#Bob

Ta fryzura nieustannie jest na topie. Ma to związek z faktem, że pasuje ona praktycznie do każdego kształtu twarzy i niezwykle go podkreśla.

#Flapper

Zdjęcie Te fryzury to HIT w 2018 roku! #3

Strzyżenie na flapper było niezwykle modne w latach dwudziestych. Dziś moda ta wraca na salony. Fryzura w tamtych latach była wyrazem kobiecego buntu i pokazaniem, że nie przestrzega się zasad. Bez wątpienia fryzura również dziś może być wykorzystywana przez młode buntowniczki do zademonstrowania swoich poglądów.

#Wysoki kok

Dolce i Gabanna wykorzystali te fryzury na wybiegu w nowym sezonie. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że z czasem zobaczymy bardzo wiele kobiet w takim właśnie uczesaniu.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną