W jaki sposób trzymasz telefon? Psychologowie twierdzą, że ma to duże znaczenie

Krzysztof

Newsy

20.04.2018 16:32

W jaki sposób trzymasz telefon? Psychologowie twierdzą, że ma to duże znaczenie

Telefon komórkowy to dziś jeden z najbardziej podstawowych przedmiotów każdego człowieka. Trzymamy go w dłoni nawet kilka godzin dziennie. Zazwyczaj jednak nie zwracamy uwagi na to, w jaki sposób układamy na nim dłoń. Dla nas jest to bez znaczenia, jednak niektórzy psychologowie potrafią wiele wyczytać z ułożenia dłoni na telefonie.

W jaki sposób trzymasz swój smartphone?

Zdjęcie W jaki sposób trzymasz telefon? Psychologowie twierdzą, że ma to duże znaczenie #1

#Sposób 1

Jesteś osobą zrównoważoną i spokojną. Lubisz pomagać innym i jesteś skłonna do naprawdę dużych poświeceń. Jeśli jednak ktoś cię zrani lub oszuka, nie szybko uzyska twoje wybaczenie. Cenisz lojalność i prawdziwe relacji. Raczej unikasz tłumów, czas wolisz spędzać w gronie najbliższych.

#Sposób 2

Jeśli trzymasz telefon w ten sposób to znaczy, że jesteś osobą zorganizowaną, działasz szybko i sprawnie. Potrafisz doskonale organizować czas sobie i innym, dzięki czemu masz czas na wszystko. Dzięki twojej dyscyplinie i zorganizowaniu inni postrzegają cię za człowiek sukcesu.

#Sposób 3

Często masz problem z zapanowaniem nad swoimi emocjami. Bardzo łatwo się wzruszasz, denerwujesz oraz cieszysz. Kiedy nie targają tobą emocje czujesz się w harmonii z całym światem i potrafisz cieszysz się każdym dniem.

#Sposób 4

Jesteś osobą ostrożną i skrytą. Boisz się podejmować ryzyko, dlatego kilka razy świetna okazja przeleciała ci przed nosem. Masz w sobie dużo obaw i nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielkie masz możliwości.