Tybetański horoskop – co data urodzenia mówi o Twoim przeznaczeniu i karmie?


                    Tybetański horoskop – co data urodzenia mówi o Twoim przeznaczeniu i karmie?
18Kwi

Karma to nic innego, jak los, który traktuje nas tak samo, jak my potraktowaliśmy innych. Dodając do tego przeznaczenie, to możemy uzyskać ciekawe połączenie. Sprawdź, jak to wygląda z perspektywy tybetańskiego horoskopu!

Do każdego roku urodzenia wpisanego do tabeli poniżej przypisana jest Meva. Sprawdź, która z nich należy do Twojego roku urodzenia i dowiedz się jakie jest Twoje przeznaczenie!

Zdjęcie Tybetański horoskop – co data urodzenia mówi o Twoim przeznaczeniu i karmie? #1

Meva 1

Jesteś typem romantyka, a Twoja dusza jest pełna miłości, ale powoduje to, że jesteś narażony na emocjonalne problemy. Bardzo mocno odczuwasz rozczarowania, cierpienie i ból, a do tego masz w zwyczaju widzieć wszystko w ciemnych barwach. Twoje myśli nie są spokojne i zazwyczaj męczysz się z negatywnymi wizjami. Wśród znajomych jesteś uśmiechniętą i otwartą osobą, ale lubisz postawić na swoim i nie dajesz za wygraną, co może być wadą w oczach Twojego otoczenia. Za to doskonale potrafisz odnaleźć się w nowych sytuacjach, które nie były zaplanowane.

Meva 2

Przede wszystkim jesteś dobrą duszyczką, która troszczy się o innych. Nie pochwalasz przemocy i starasz się pokazać wszystkim, że można żyć w zgodzie. Oddajesz całe swoje serce bliskim, a największą miłość kierujesz do swojej drugiej połówki. Wśród przyjaciół uchodzisz za bardzo miłą, sympatyczną i radosną osobę. Twoje ambicje i kreatywność poprowadzą Cię do ogromnych sukcesów, a talent w dostrzeganiu drobnych rzeczy pomoże Ci w postrzeganiu świata w piękniejszej wersji. Twoja delikatna osobowość jednak nie będzie idealna na przywódcę.

Meva 3

Bije od Ciebie pozytywna energia, którą zarażasz innych. Wszystko widzisz w kolorowych barwach i uwielbiasz się uśmiechać. Jako, że jesteś typem indywidualisty, to lubisz być niezależny, a więc w relacjach z innymi potrafisz uprzeć się swego. Osiągniesz duży sukces, ale pamiętaj, że pieniądze jak szybko się pojawiły, tak szybko odejdą.

Meva 4

Jesteś bardzo pozytywną i przyjacielską osobą, ale Twoje otoczenie nie zawsze to docenia. Często ludzie starają się wykorzystać Twoją naiwność, a dodatkowo brakuje Ci silnej woli, aby odmówić. Przez to wszystko izolujesz się od większości i trzymasz się jedynie z niewielką liczbą przyjaciół. Z nimi stajesz się duszą towarzystwa oraz posiadasz poczucie humoru, chociaż nie należysz do osób, które lubią występować przed widownią.

Meva 5

Posiadasz bardzo silny i dominujący charakter. Nie jest to widoczne jedynie w związku, ale nawet w gronie znajomych. Bardzo ciężko jest Cię przekonać do zmiany zdania, co często powoduje, że otoczenie odbiera Cię jako osobę nietolerancyjną. Nie jesteś osobą, która przejmuje się szczegółami, a więc postrzegasz świat w sposób czarno-biały.

Meva 6

Jesteś urodzonym przywódcą. Posiadasz zdolności do motywacji innych, doskonałej pracy w grupie oraz masz świadomość jak współpracować ze swoją intuicją. Wszystko współgra w Twoim życiu oraz w samym Tobie, a więc nie masz powodów, aby być osobą niezadowoloną. Pamiętaj jednak, że ambicje i perfekcjonizm mogą zgubić. Szybko spadniesz, jeśli będziesz zbyt głodny sukcesu. Dodatkowo te cechy mogą zamazać Ci prawdziwy cel i zaczniesz zmierzać w zupełnie innym kierunku.

Meva 7

Emocjonalnie podchodzisz do kwestii związku i bardzo czuje traktujesz swojego partnera. W życiu publicznym i zawodowym jest jednak inaczej. Potrafisz przyciągnąć wzrok innych, a Twoje przemowy ludzie naprawdę słuchają. Problem polega na tym, że potrzebujesz innych, a właściwie ich pomocy, aby osiągnąć cel. Brak motywacji sprawia, że szybko opadasz z sił. Plus jest taki, że nie masz problemu z poproszeniem o pomoc, a otoczenie z ogromną chęcią Ci ją udziela.

Meva 8

Jesteś spokojną i cichą osobą oraz konserwatywnie podchodzisz do świata. Bardzo ciężko jest Cię przekonać do zmiany zdania, ale za to doskonale potrafisz wpłynąć na poglądy innych. Świadczy to o tym, że posiadasz silną psychikę, którą nie jest tak łatwo złamać.

Meva 9

Jesteś pod kontrolą ogromniej ilości emocji. Bardzo często zalewasz się łzami, odczuwasz smutek i żal oraz wrażliwie podchodzisz do wielu życiowych kwestii. Do tej pory kierowały Twoim życiem, ale postaraj się zapanować nad nimi. Zacznij analizować umysłem, a nie emocjami, bo nie masz doświadczenia w kalkulacji. Dusza romantyka nie jest wadą, jeśli tylko potrafisz trzymać wszystko pod kontrolą.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja