Mały tatuaż w postaci średnika – poznaj jakie ogromne znaczenie posiada

Mały tatuaż w postaci średnika – poznaj jakie ogromne znaczenie posiada

Ludzie dzielą się na miłośników tatuaży i na tych, którzy całkowicie nie pochwalają tego. Ci, którzy to kochają, tatuują się z różnych powodów. Może to być zwykłe upodobanie, a może tatuaż ma ogromne dla nich znaczenie. W 2013 roku pewna dziewczyna wytatuowała sobie średnik, który posiada ogromne znaczenie dla wielu ludzi. Dowiedz się jakie!

Project Semicolon

Projekt o nazwie „Projekt Średnik” zapoczątkowała w 2013 roku dziewczyna, Amy Bleuel. Ojciec jej popełnił samobójstwo, a dziewczyna, aby go upamiętnić, zdecydowała się na tatuaż średnika.

Taki wzór tatuażu stał się symbolem dla ludzi, którzy zmagają się z depresją, problemami emocjonalnymi, posiadają myśli samobójcze, lub walczą z uzależnieniami i samookaleczaniem. Tatuaż ten pokazuje, że dana osoba walczy lub wygrała z problemem.

W literaturze autor używa średnika, gdy nie jest pewien czy zdanie jest już zakończone, czy też nie. Tutaj autorem jesteś ty, a zdaniem jest twoje życie – mówią organizatorzy akcji The Semicolon

Tatuaż ten ma na celu pokazać innym, że nie jest się samemu i zawsze jest ktoś, kto wysłucha i zrozumie. W niektórych salonach tatuażu w USA wzór ten jest wykonywany za darmo, a to dlatego, że depresja jest poważną chorobą, na którą cierpi ok. 15% społeczeństwa w tamtym państwie.

Zdjęcie Mały tatuaż w postaci średnika – poznaj jakie ogromne znaczenie posiada #1
https://www.popsugar.com/beauty/Semicolon-Project-Tattoo-Ideas-37842925

Ewelina

true

Polecane