Sprawdź, co mówi o tobie twój ulubiony rodzaj bielizny

Agnieszka

Newsy

26.02.2018 14:46

Sprawdź, co mówi o tobie twój ulubiony rodzaj bielizny

Czy wiesz, że wiele osób twierdzi, iż rodzaj bielizny może powiedzieć co nieco o osobowości kobiety? Bielizna jest jedną z najbardziej osobistych rzeczy i może wskazywać na niektóre twoje cechy.

#Bielizna koronkowa

Zdjęcie Sprawdź, co mówi o tobie twój ulubiony rodzaj bielizny #1
fot. shutterstock

Jeśli najczęściej właśnie taki rodzaj bielizny nosisz, może to oznaczać, że lubisz być w centrum zainteresowania i niezbyt interesuje cię to, co pomyślą o tobie inni. Jesteś pewna siebie i znasz swoją wartość.

#Bokserki

Zdjęcie Sprawdź, co mówi o tobie twój ulubiony rodzaj bielizny #2
fot. shutterstock

Częste noszenie bokserków może wskazywać na to, że lubisz dominować i mieć nad wszystkim kontrolę. Przyciągasz mężczyzn swoją mieszanką złośliwości i dziewczęcego uroku.

#Figi

Figi wskazują na niezwykłą inteligencję i poczucie humoru. Cenisz sobie wygodę i praktyczność, dlatego wybierasz właśnie taką bieliznę.

#Klasyczne

Zdjęcie Sprawdź, co mówi o tobie twój ulubiony rodzaj bielizny #3
fot. shutterstock

Nie przepadasz za zmianami i udziwnieniami. Jesteś osobą spokojną, która najbardziej ceni sobie harmonię. Masz własne zasady i za nic w świecie ich nie złamiesz. Osiągasz swoje cele, jednak nigdy po trupach.

#Stringi

Jeśli stringi to twój ulubiony rodzaj bielizny, to prawdopodobnie świetnie czujesz się we własnym ciele. Nawet jeśli obiektywnie nie jest ono idealne, nie dajesz się zwariować i masz wysokie poczucie własnej wartości. Wiesz, że na człowieka składa się o wiele więcej niż tylko sam wygląd.

#Z wysokim stanem

Cenisz sobie kobiecość i lubisz mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Zawsze dajesz z siebie wszystko i jesteś świetnie przygotowana do każdego czekającego na ciebie zadania.

Zdjęcie Sprawdź, co mówi o tobie twój ulubiony rodzaj bielizny #4
fot. shutterstock