Co ubrać, by w sylwestra wyglądać oszałamiająco?

Co ubrać, by w sylwestra wyglądać oszałamiająco?
11Gru

W noc sylwestrową możemy sobie pozwolić na naprawdę wiele. Wszystko zależy jednak od rodzaju imprezy, na jaką się udajemy. Domówki, imprezy w małych klubach, czy pokaźne bale rządzą się innymi prawami.

W co się ubrać na kameralne przyjęcie poza domem?

Mała czarna nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli jest to krój, który pasuje ci najbardziej, bez obaw możesz z niej skorzystać. Warto również zwrócić uwagę na bardzo modne w tym roku plisowane sukienki. Dodają one dużo stylu, klasy i delikatności. Nieodzownym elementem każdego sylwestra są również cekiny. W mini sukience z cekinami nie da się wyglądać źle.

Zdjęcie Co ubrać, by w sylwestra wyglądać oszałamiająco? #1
fot. shutterstock
Zdjęcie Co ubrać, by w sylwestra wyglądać oszałamiająco? #2
fot. shutterstock

W co się ubrać na domówkę?

Domówki rządzą się swoimi prawami. Na taką imprezę możesz ubrać mniej szałową sukienkę, która jest krótsza i nie aż tak „sylwestrowa”. Możesz również postawić na spodnie i top, który zrobi wrażenie. Nie warto jednak ubierać się na taką imprezę zwyczajnie – w końcu nie jest to zwyczajna impreza.

Zdjęcie Co ubrać, by w sylwestra wyglądać oszałamiająco? #3
fot. shutterstock

W co się ubrać na bal sylwestrowy?

W tym sezonie modne stylizacje, to odważne stylizacje. Kolorów, krojów i materiałów mamy od wyboru do koloru. Najważniejsze jednak, aby czuć się w sylwestrowej kreacji jak najlepiej. Jedne panie wolą odkryte plecy, inne spory dekolt, jeszcze inne małą czarną. Najważniejsze, aby sukienka choć trochę błyszczała. Wszelkie cekiny i połyskujące materiały są mile widziane.

W noc sylwestrową 2017/2018 modne będą sukienki do kolan. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubrać wymarzoną długą suknię. Pamiętaj tylko, aby sprawdzić, czy długość nie przeszkadza ci w tańcu. Nie warto również przesadzać z błyskotkami i dziwacznym makijażem.

Zdjęcie Co ubrać, by w sylwestra wyglądać oszałamiająco? #4
fot. shutterstock
Zdjęcie Co ubrać, by w sylwestra wyglądać oszałamiająco? #5
fot. shutterstock

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja