Wpadki ubraniowe. Większość z nich widzimy na co dzień. Jak ich uniknąć?

Wpadki ubraniowe.  Większość z nich widzimy na co dzień. Jak ich uniknąć?
03Gru

Pomimo tego, że moda ciągle się zmienia i czasem za nią nie nadążamy, najczęstsze wpadki nie ulegają zmianie. Bez względu na styl ubierania się wpadki może zaliczyć każdy i o dziwo, większość z nas to robi. Na co zwracać uwagę, żeby ich uniknąć?

Za wysokie obcasy.

Dotyczy to głównie kobiet, które mają problemy z chodzeniem w takim obuwiu. Wysokie szpilki są bajeczne, jednak dużo lepiej będziesz wyglądać w płaskim obuwiu, w którym poruszasz się z klasą, niż na szpilkach, na których ledwo się trzymasz.

Pokazywanie zbyt dużo ciała.

Można wyglądać kobieco, seksownie i z klasą w jednym momencie nie odkrywając zbyt dużo ciała. Złota zasada to: albo dekolt, albo nogi. Nosząc mini spódniczkę unikaj zbyt dużego dekoltu i odwrotnie. Będziesz wyglądać kobieco i z klasą.

Komplety.

Modową wpadką jest również dopasowywanie ubrań z takiego samego materiału i o takim samym kolorze, na przykład jeansowa koszula i jeansy. Nie wygląda to dobrze. Postaw na zróżnicowanie.

Bezmyślne podążanie za trendami.

To, że coś jest akurat modne, nie znaczy, że powinnaś to nosić. Nie do każdej urody i osobowości pasuje styl boho, skórzane spodnie, czy eleganckie sukienki i szpilki. Noś zawsze to w czym czujesz się i wyglądasz dobrze.

Za dużo biżuterii i dodatków.

Zdjęcie Wpadki ubraniowe.  Większość z nich widzimy na co dzień. Jak ich uniknąć? #1

Nie ma nic złego w noszeniu kilku łańcuszków, bransoletek czy pierścionków na raz. Pamiętaj tylko, że powinno być to umiejętnie ze sobą połączone, w innym wypadku wygląda to tanio.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja