Jak zwiększyć objętość biustu? Poznaj naturalne i skuteczne sposoby!


          Jak zwiększyć objętość biustu? Poznaj naturalne i skuteczne sposoby!
21Paź

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego biustu. Żeby nie posuwać się do operacji, która jest kosztowna i inwazyjna dla zdrowia, szukamy innych sposobów. Okazuje się, że można w domowych warunkach ujędrnić piersi i zwiększyć ich objętość. Jak to zrobić? Na przykład ziołami.

Zdjęcie Jak zwiększyć objętość biustu? Poznaj naturalne i skuteczne sposoby! #1

Zioła na większy biust

Terapia ziołami wymaga ogromnej cierpliwość. Efekty nie pojawią się natychmiastowo. Zioła trzeba stosować regularnie. Metoda ta jest bardzo bezpieczna. Zioła działają stymulująco na naszą gospodarkę hormonalną, a to właśnie ona odpowiada za kondycję naszych piersi.

Stosowanie ziół zadziała nie tylko na nasze piersi, kuracja poprawi także wygląd naszej cery, włosów i paznokci.

Które zioła wybrać?

 • Kozieradka – wspomogą działanie układu hormonalnego i gruczołów sutkowych. Jest zamiennikiem naturalnego kobiecego hormonu – estrogenu. To właśnie on odgrywa najważniejszą rolę w wyglądzie naszych piersi. Nie powinna ona być jednak stosowana przez osoby mające problemy z układem krzepnięcia. Jak stosować to zioło? Najlepiej jest pić napary i herbaty.

 • Koper włoski – herbaty sporządzone z kopru włoskiego wywołują wzrost prolaktyny. Ten rodzaj rośliny jest zalecany do picia kobietom, które karmią piersią. Aby efekty były widoczne, należy pić trzy napary dziennie.
 • Koniczyna czerwona – zawiera ona roślinne estrogeny, skutecznie zwiększa rozmiar piersi, a do tego ujędrnia. Picie herbat z koniczyny jest zalecane kobietom w okresie menopauzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiegać uciążliwym dolegliwościom.
 • Palma sabałowa – ten rodzaj rośliny zapobiega powstawaniu hormonów męskich, w tym testosteronu. To testosteron hamuje wzrost naszych piersi.

 • Wierzbownica – zioło to jest wykorzystywane przy leczeniu niepłodności. Dodatkowo stosuje się je do leczenia wad wynikających z zaburzeń rozwoju piersi.

Picie ziół korzystnie wpływa na wiele czynników. Zioła wspomagają nawet proces odchudzania, a do tego oczyszczają z toksyn.

Zdjęcie Jak zwiększyć objętość biustu? Poznaj naturalne i skuteczne sposoby! #2

Czym jeszcze możemy wspomóc nasze piersi?

Wygląd piersi również zależy od naszego ogólnego stanu zdrowia. Warto robić sobie regularnie masaż piersi, istnieją specjalne kremy ujędrniające, które mogą nas wspomóc. Do tego niezwykle ważna jest aktywność fizyczna. Istnieją specjalne ćwiczenia na biust, jednak to trening całego ciała ujędrnia skórę.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja