11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki

11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki
28Mar

Wiele osób myśli, że marka jest gwarantem jakości. W rzeczywistości chodzi o skład. Tanie produkty mało znanych firm z apteki często mają podobny, a nawet lepszy skład niż drogie kosmetyki z najwyższych półek. Oto kilka przykładów.

#Olejek rycynowy – 3 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #1

Olejek rycynowy jest bardzo skuteczny w pielęgnacji rzęs i brwi. Z dużym stopniu poprawia ich gęstość oraz powoduje szybki porost. Jego cena nie równa się z cenami popularnych i reklamowanych odżywek, a skuteczność jest podobna.

#Benzacne – 13 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #2

Ten lek na trądzik doskonale pielęgnuje cerę, zmniejsza stany zapalne, wysusza wypryski, a w rezultacie w dużym stopniu zmniejsza trądzik.

#Antidral

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #3

Osoby, które zmagają się z nadmiernym poceniem koniecznie powinny go wypróbować. Przy tym kremie chowa się każdy drogeryjny antyperspirant. Krem stosujemy na miejsca, które pocą się najbardziej – stopy, pachy i dłonie.

#Dernilan – 12 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #4

Derminal doskonale zmiękcza skórę na piętach oraz likwiduje odciski. Świetnie nadaje się do pielęgnacji stóp oraz paznokci u stóp.

#Granuflex – 19 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #5

Jest to plaster, którego zadaniem jest przyspieszanie gojenia się ran. Zazwyczaj stosuje się go na uszkodzoną skórę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby plaster przykleić na pięty i pozostawić na całą noc – efekt gwarantowany.

#Juvit – 12 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #6

Juvit to witamina C w płynie, przeznaczona dla dzieci, które nie potrafią połykać tabletek z witaminą. Płynna witamina jednak stanowi jeden z najlepszych dla naszej skóry kosmetyków. Warto nakładać ją na oczyszczoną cerę, koniecznie na noc (witamina C reaguje ze światłem i powoduje plamy na skórze).

#Oillan – 19 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #7

Kolejny kosmetyk dla dzieci, z którego bardziej korzystają mamy. Jest płyn do kąpieli, które doskonale nawilża i regeneruje skórę. Warto dodawać go kąpieli dziecka, jak i swojej.

#Oeparol – 7 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #8

Suche i spierzchnięte usta potrafią zepsuć nam cały makijaż. Jednak w aptece znajdziemy na to tanie, ale skuteczne rozwiązanie. Balsam do ust Oeparol doskonale regeneruje, koi i nawilża usta.

#Skinoren – 40 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #9

Krem ten przeznaczony jest do łagodzenia trądziku. Jednak jego skład wskazuje na jeszcze inne genialne zastosowanie. Okazuje się, że Skinoren doskonale usuwa plamy i przebarwienia przywracając skórze jednolity koloryt.

#Dermosan – 11 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #10

Dermosan dostaniemy w dwóch wersjach: tłusty do skóry suchej oraz półtłusty do skóry normalnej. Krem ten pozostawia skórę nawilżoną i odżywioną. Nie nadaje się jednak pod makijaż. Najlepiej stosować go na noc.

#Vita-pos – 19 zł

Zdjęcie 11 produktów z apteki ZA GROSZE, którymi zastąpisz najdroższe kosmetyki #11

Krem pod oczy z witaminą A daje ulgę przesuszonym i zmęczonym oczom. Odżywia skórę wokół oczu, nawilż i wypełnia zmarszczki.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja