Księżna Meghan URODZIŁA! Znamy płeć dziecka

Księżna Meghan URODZIŁA! Znamy płeć dziecka

Służby prasowe Pałacu Buckingham podały do oficjalnej wiadomości, że Księżna Meghan zaczęła rodzić! Poród rozpoczął się dzisiaj późnym porankiem.

Zdjęcie Księżna Meghan URODZIŁA! Znamy płeć dziecka #1

Meghan Markle towarzyszy przy porodzie jej mąż Książę Harry. Jak na razie poród przebiega zgodnie z planem. Jednak o narodzinach dziecka jako pierwsza dowie się Królowa Elżbieta II, potem informację otrzymają kuzyni Harrego, a reszta świata dowie się o tym dopiero, kiedy informacja zostanie podana na stronie royal.gov.uk.

Służby prasowe podadzą jedynie informację o narodzinach nowe członka rodziny królewskiej. Wszelkie szczegóły porodu i narodzin zostaną owiane tajemnicą - wedle życzenia przyszłych rodziców.

Wraz z informacjami o narodzinach powinna pojawić się również informacja o płci dziecka. Jednak jego imię, jak to bywa w rodzinie królewskiej, zostanie podane dopiero po kilku dniach. Co więcej, zwyczajem rodziny królewskiej jest też nadawanie kilku imion. Czekamy więc na pełną ich listę. Brytyjscy obywatele przypuszczają jednak, że będzie to dziewczynka o imieniu Diana, Grace lub Allegra. Jeśli urodzi się chłopiec, obstawiają Arthura, Jamesa lub Philipa.

AKTUALIZACJA: Meghan Markle urodziła!

Informację na Instagramie podano na profilu książąt Sussex.


"Mamy przyjemność ogłosić, że księżna i książę Sussex powitali na świecie chłopca o poranku 6 maja 2019 roku. Dziecko i mama czują się dobrze, są zdrowi i rodzice dziękują za wsparcie w tym szczególnym momencie w ich życiu" - napisano na instagramowym profilu książąt Sussex. "Więcej informacji będzie dostępnych w nadchodzących dniach" - czytamy. Chłopiec waży 3,2 kilograma.true

Polecane