Szefowa “Pytanie na śniadanie” ZWOLNIONA. Poinformowano ją podczas jej urlopu

Szefowa “Pytanie na śniadanie” ZWOLNIONA. Poinformowano ją podczas jej urlopu
13Sie

Zmian w programie “Pytanie na śniadanie” ostatnio jest dość sporo. Pojawiły się całkiem nowe osoby w gronie prowadzących, a Michał Olszański został zwolniony. Ostatnio za współpracę podziękowano również Katarzynie Adamiak-Sroczyńskiej.

Szefowa programu “Pytanie na śniadanie” o tej decyzji dowiedziała się będąc na urlopie. Nie dano jej więc szansy na pożegnanie się ze współpracownikami. Postanowiła więc, że uczyni to za pomocą Facebooka.

“Kochani, jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, ze przestaje być producentem Pytania na śniadanie. Bardzo serdecznie dziękuje całej ekipie i mojemu zespołowi za to, że we mnie uwierzył i razem udało się nam zmienić wszystko , ale przede wszystkim prześcignąć konkurencje. Zaczęłam pracę w redakcji dwa lata temu, to był wspaniały okres. Nigdy nie zapomnę tego co z Wami przeżyłam. Powodzenia. Jesteście najlepsi.” - napisała w poście.

Post skomentowała Macadamian Girl, która jako jedyna nie bała się odnieść do zaistniałej sytuacji. Wyraziła swoje zaskoczenie i to, że nie podoba się jej ta decyzja.

“O nie!!! :( Szkoda bardzo 😥😥😥 Cudownie się z Tobą pracowało, liczę że nie ostatni raz!!!" - napisała blogerka.

Zmiany, zmiany, zmiany

Jak widać, władze TVP nie przebierają w środkach. Co więcej, członkowie ekipy doskonale zdają sobie z tego sprawę i niepokoją się o swoje dalsze losy w telewizji śniadaniowej. Wątpliwości miała między innymi Monika Zamachowska. Kiedy jednak okazało się, że nie straciła pracy, postanowiła napisać o tym na Instagramie.

“Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki j ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie”. Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. “

Co sądzicie o tak licznych zmianach w programie?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja