Wymarzona majówka według Ani Powierzy

Wymarzona majówka według Ani Powierzy
01Maj

Media od dawna opisują pasję jeździecką Anny Powierzy. Jest ona na tyle duża, że aktorka wykorzystuje każdą wolną chwilę na udoskonalanie swoich umiejętności w ujeżdżeniu, i pozyskiwanie nowych.

W ostatni weekend Aktorka spędziła aktywnie na zawodach pucharu polski w najbardziej chyba widowiskowej dyscyplinie rodem z Ameryki, jakim jest reining ( inaczej zwany west, który uprawia też Bogusław Linda).

Zawody w reiningu, które cyklicznie odbywają się w różnych miejscach Polski, tym razem odbywały się na terenie Roleski Ranch. Swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy z europejskiej czołówki w tej dyscyplinie, która w naszym kraju uprawiana jest dopiero od ok. 20 lat. Do tego grona należy Bogdan Czarnik, wielokrotny mistrz polski, mistrz Europy i uczestnik mistrzostw świata i sądząc po zdjęciach, jemu kibicowała Anna Powierza, która z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem śledziła każdy przejazd zawodnika.

Być może ta zażyłość związana jest jeszcze z innym faktem, bowiem oboje są ambasadorami marki samochodów SsangYong ( Anna użytkuje model XLV, Bogdan Rextona ). Być może zawody w reiningu były też pretekstem do spotkania „na szczycie” w tym zakresie.

www.ssangyong.pl

www.facebook.com/SsangYongPolska/?fref=ts

Zdjęcie Wymarzona majówka według Ani Powierzy #1
Zdjęcie Wymarzona majówka według Ani Powierzy #2
Zdjęcie Wymarzona majówka według Ani Powierzy #3
następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ