Sylwia Bomba przeprasza za reklamę suplementów “na depresję”. Interwencja psycholog odniosła skutek


                    Sylwia Bomba przeprasza za reklamę suplementów “na depresję”. Interwencja psycholog odniosła skutek
22Wrz

Jakiś czas temu Sylwia Bomba, znana z licznych programów celebrytka, postanowiła zareklamować pewne suplementy diety. Jak sama twierdziła w nagraniu, są one bardzo skuteczne i “pomagają w depresji”. Jej słowa szybko skwitowała pewna psycholog, dzięki czemu Sylwia Bomba postanowiła odnieść się do całego zamieszania i nagrała Story z komentarzem.

Sylwia Bomba niedawno powiedziała na nagraniu w sieci, że pewne suplementy diety pomagają na wiele dolegliwości, między innymi na depresję. Jak wiadomo, depresja, a raczej jej niezrozumienie i bagatelizowanie jest poważnym społecznym problemem. Nic więc dziwnego, że na jej słowa zareagowała osoba kompetentna, psycholog, która postanowiła ostro skrytykować pseudonaukowe wypowiedzi niektórych celebrytów, w tym Sylwii Bomby.

Psycholog Mirela Batog postanowiła skomentować słowa Bomby pod ostatnim zdjęciem na jej Instagramie. Jej komentarz wywołał spore zamieszanie, odpowiedziało na niego mnóstwo osób. Doszło też do okropnych wyzwisk w stronę Sylwii Bomby.

“Pani Sylwio! Ma Pani prawie 700k obserwatorów i jest Pani odpowiedzialna za swoje słowa i to, co Pani kieruje do fanów (...)” - pisała w komentarzu oburzona psycholog.

“(...) Jak Pani nie wstyd żerować na tak poważnej chorobie za parę darmowych opakowań kapsułek, które zawierają olej rybi i wyciąg z szafranu - nic, co miałoby klinicznie udowodnione działanie? (...) To może ja powiem dosadnie: ODPIER***CIE SIĘ, wy wszyscy celebryci, od leczenia chorób i od depresji. - dodaje.
Sylwia Bomba przeprosiła

Sylwia Bomba postanowiła przeprosić za niefortunne sformułowanie. Na swoim Insta Story wyjaśniła, że nie miała na myśli depresji jako choroby, a po prostu gorszego samopoczucia. Również na Insta Story Pani Batog znalazła się relacja z odniesieniem do całej sprawy.


Wyjaśniła, że skontaktowała się z Sylwią Bombą osobiście i wyjaśniły wiele kwestii. Na przykład, dlaczego na depresji czy innych zaburzeniach nie powinno się robić reklam. Wyznała również, że cieszy się z refleksji celebrytki i postanowiła usunąć wcześniejszy komentarz, aby nie nakręcać mowy nienawiści w kierunku Bomby.następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja