Tomasz Sekielski ubrał swoje stare spodnie. Zdjęcie to dowód niesamowitej metamorfozy!

Tomasz Sekielski ubrał swoje stare spodnie. Zdjęcie to dowód niesamowitej metamorfozy!

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Jak sam relacjonował, lekarze wycięli jego zdecydowaną większość. Od tamtej pory dziennikarz traci na wadze, odzyskując tym samym energię do życia. Niedawno Tomasz Sekielski postanowił pokazać na swoich mediach społecznościowych efekty nowego stylu życia. Do tej pory schudł aż 80 kilogramów! Sam twierdzi jednak, że nie na tym koniec.

Tomasz Sekielski od prawie 20 lat jest cenionym dziennikarzem i reportażystą. Jego produkcje od zawsze uświadamiają widzów, że nie boi się on poruszać najtrudniejszych tematów. Wyciągał na światło dziennie kontrowersje związane z władzą, światem przestępczym, czy kościołem. Największe wrażenie zrobiły jego dwa ostatnie filmy “Tylko nie mów nikomu” i “Zabawa w chowanego”.

Sekielski, pomimo sukcesów zawodowych, latami zmagał się jednak z dużą otyłością. Jak sam twierdzi, odbierała mu ona możliwość normalnego życia. Po licznych próbach odchudzania zdecydował się więc na radykalny, ale potrzebny krok - operację zmniejszenia żołądka.

Operacja ta miała miejsce około 2 lata temu. Od tamtej pory Sekielski schudł aż 80 kilogramów. I, jak sam twierdzi, dostał nowe życie. Obecnie dziennikarz waży około 100 kilo, ale planuje jeszcze trochę zrzucić.

Po operacji zmniejszenia żołądka Tomasz Sekielski je o wiele mniejsze porcje, niż przed zabiegiem. Jak sam relacjonuje, po prostu więcej zjeść nie może, ponieważ jego żołądek jest tak mały.

Ostatnio, gdy żona kazała mu zrobić porządek w szafie, Sekielski ubrał swoje stare spodnie. To niewiarygodnie, jak dużo udało mu się osiągnąć w przeciągu zaledwie dwóch lat.Na zdjęciu widać Tomasza Sekielskiego, który jest w spodniach o wiele rozmiarów za dużych. Można jednak zauważyć również piękny uśmiech, zadowolenie i dumę na jego twarzy. Warto pamiętać bowiem, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Nie chodzi jedynie o wygląd, a przede wszystkim o samopoczucie.

Nastrój Sekielskiego na tym zdjęciu jest na to najlepszym dowodem. Z całego serca więc gratulujemy przemiany i woli walki!

Agnieszka

Polecane