Wpadka nowej pary prowadzących DD TVN! Ewa Drzyzga przeprosiła Agnieszkę


                    Wpadka nowej pary prowadzących DD TVN! Ewa Drzyzga przeprosiła Agnieszkę
15Wrz

W programie „Dzień Dobry TVN” pojawiają się małe zmiany i ostatnio na fotelach zasiadł nowy duet – Ewa Drzyzga wraz z Agnieszką Woźniak-Starak. Kobiety doskonale dopasowały się energią i swój debiutancki odcinek mają już za sobą. Nie obeszło się jednak bez drobnej wpadki, która od razu została naprawiona.

Debiut duetu

Od pewnego czasu w programie „Dzień Dobry TVN” dochodzi do zmian. Piotr Kraśko zajął miejsce w „Faktach” po tym, jak Justyna Pochanke odeszła z telewizji. Kinga Rusin również poszła w ślady swoich kolegów i także opuściła programowe fotele. Na miejsce tej pary pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak, która powróciła do telewizji po rocznej przerwie oraz Ewa Drzyzga, której znany program „36,6” dobiega końca.

Obie kobiety są doskonale znane polskiej publiczności. Posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów, przeprowadzania wywiadów i wiele innych. Dziennikarki tym razem wspólnie zasiadły na fotelach porannego programu „Dzień Dobry TVN”, w którym rozpoczęły swój debiut.

Duże doświadczenie kobiet nie oznacza jednak, że nie było stresu, który doprowadził do małej wpadki. Podczas rozmowy ze specjalistą od ruchu drogowego, prowadzące dzieliły się również własnymi doświadczeniami. Anegdotkę opowiedzianą przez Agnieszkę Woźniak-Starak skomentowała koleżanka.

„To sorry, trzeba myśleć na drodze” - powiedziała Ewa Drzyzga

Kobieta jednak bardzo szybko zrozumiała to, co powiedziała i momentalnie przeprosiła swoją koleżankę, zwracając uwagę na swój błąd.

Jak wyglądał pierwszy dzień duetu?

Można śmiało stwierdzić, że debiutancki odcinek kobiet zakończył się sukcesem. Bez względu na temat panie zachowywały porządek rozmowy oraz dbały o współpracę.

Internauci chętnie wypowiedzieli się a temat nowej pary porannego programu. Większość z nich jest zachwycona i zwracają uwagę, jak wspaniałymi kobietami są indywidualnie, a co dopiero w połączeniu. W komentarzach na Instagramie programu można przeczytać niesamowicie pozytywne komentarze.

„Jesteście super, każda z osobna i obie razem! Oglądam!” - pisze internautka.

„Babki dają radę. Fajnie zgrane są, aż miło popatrzeć i posłuchać” - kolejny komentarz użytkownika.

Pomimo drobnej wpadki, która szybko została naprawiona, można stwierdzić, że kobiety doskonale dały sobie radę. Widzowie są zachwyceni, a więc z pewnością w kolejnych odcinkach nowy duet pokaże swoją wyjątkowość.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja